Güncel

Türk Telekom Hediye İnternet Veriyor

Türk Telekom hediye internet veriyor. Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Türk Telekom Ramazan ayına özel kullanıcılarına güzel bir sürpriz vermeye hazırlanıyor. Bu sürprizde 10 GB internet, 500 dakika ve Türk Telekomlular ile sınırsız konuşma yer alıyor. Fakat bu hediyelerden birini seçmeniz gerekiyor. Bu kampanyayı herkese mi veriyor?

Türk Telekom Hediye İnternet Veriyor
Türk Telekom Hediye İnternet Veriyor

Türk Telekom bu hediyesini geleneksel olarak her yıl veriyor ve bundan tüm kullanıcılar faydalanıyor. Fakat bu yıl verdiği hediyeyi herkesin faydalanamayacağı düşünülüyor. Çünkü Türk Telekom hediye kampanyasını duyurduğunda kimlerin faydalanacağı kısmında herkesi şaşırtan bir şart koydu. Türk Telekom 13.04.2021 ila 15.04.2021 tarihleri arasında numarasını taşıyan ya da yen hat olan kişilerin bu kampanyadan faydalanacağını açıkladı. Bu şartı karşılamayan kişiler bu hediyelerden faydalanamayacak mı bilinmiyor.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabiliyorsunuz?

Kampanyadan kimin faydalanacağı konusu hala belirsiz olsa da kampanyanın diğer şartları hazır durumda. Türk Telekom müşterilerine sahurda keyifli vakit geçirmesi için bu hediyeleri oluşturdu.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabiliyorsunuz?
Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabiliyorsunuz?
  • Hediye interneti gece 00:00 ile 06:00 arasında kullanabiliyorsunuz.
  • Hediye 500 dakikayı gece 00:00 ile 06:00 arasında kullanabiliyorsunuz.
  • Türk Telekomlular ile sınır konuşmayı da gece 00:00 ile 06:00 arasında kullanabiliyorsunuz.

Geleneksel olarak sunduğu hediyeleri gene gece başlayıp sabaha kadar kullanabiliyorsunuz. Bu şartın dışında operatör iki hatta sahip kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir açıklama yaptı. Eğer iki hatta sahipseniz sadece tek bir hat bu hediyeden faydalanabiliyor. Eğer birinci hattınızdan iptal ettirip diğer hattınıza bu hediyeyi aktif etmek istiyorsanız da kötü bir haber geliyor. Eğer hediyeyi bir kere iptal ederseniz hediyeden bir daha faydalanamıyorsunuz.

Şartları öğrendikten sonra kampanyaya nasıl katılacağınızı gösteriyoruz. Öncelikle hangi hediyeden faydalanmak istiyorsanız onu seçmeniz gerekiyor. Daha sonra;

  • İnternet için RAMAZAN GB yazıp 5555’a mesaj atıyorsunuz.
  • Hediye dakika için RAMAZAN DAKIKA yazıp 5555’a mesaj atıyorsunuz.
  • Türk Telekomlular ile sınırsız konuşma için RAMAZAN TT SINIRSIZ YAZIP 5555’a mesaj atmanız gerekiyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu