E-SporVALORANT

Turkish Pro Turnuvası Başlıyor

13 Aralık 2020 tarihinde saat 21.00 itibariyle tecoNe, cNed, Aslanm4shadv, aimdll, mini, lurz, Rogu, Cinar, Deepmans ve isa’nın katılımı sonucunda gerçekleşecek gösteri maçı ile rekabetçi sistem tanıtılacak. 14 Aralık 2020 saat 10.00’da da Silver – Gold ve Diamond olmak üzere üç farklı hub üzerinden Turkish Pro mücadelesi başlayacak.

Turkish Pro
Turkish Pro Turnuvaları Başlıyor

Open Grubu, Immortal rütbeye kadar tüm herkesin katılabileceği açık bir grup olmakla beraber kendini geliştirmek isteyen oyuncuların yükselmesi için bir fırsat olacak.

Open grubunda mücadele etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Turkish Pro Elite grubu

Elite Grubu, immortal-radyant arası oyuncular için üst düzey bir rekabet ortamı elde edecek. Bu gruba katılımlar ise başvuru sisteminden devam edecek olup, Gold grubuna katılmak için Turkish Pro discorduna gelerek #elite -başvuru kanalında bulunan başvuru formu doldurulacak.

Turkish Pro Legends grubu

Legends Grubuna ise Türkiye’nin ileri gelen Valorant oyuncularından oluşan bir grup olacak. Bu gruba katılabilmek için Gold grubunda oyuncuların kendilerini kanıtlamaları ve en iyilerin arasında yer alabileceklerini göstermeleri gerekecek.

Bu mücadele elbette ki yanında çeşitli ödüller de getirecek. Corsair ödül sponsorluğunda Gold ve Diamond grupları birbirinden değişik ve güzel oyuncu ekipmanlarına sahip olabilecek.

Turkish Pro’ya katılmak için ise discordlarına katılıp katılım linklerini görüntüleyebilir veya başvurularınızı yapabilirsiniz.

Turkish Pro resmi discort kanalına buraya tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

E-Spor hakkında daha fazla haberden anından haberdar olmak için Teknotomy E-Spor sayfasına göz atamayı unutmayın!

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu