K-Pop

TWICE Like OOH-AHH ile 400 Milyon Görüntülenmeyi Aştı

JYP Entertainment’ın ödüllü kpop kadın grubu TWICE Like OOH-AHH müzik videosu YouTube platformunda 400 milyon görüntülenmeye ulaşarak yepyeni bir rekora imza attı. Grup, özellikle şarkının dünya çapında başarılı bir şekilde yayınlanmasından 5 yıl 5 ay sonra inanılmaz bir başarı etti.

Twice Like Ooh-Ahh
Like Ooh-Ahh

TWICE Like OOH-AHH 6. Parça Oldu

Jihyo, Nayeon, Jeongyeon, Momo, Sana, Mina, Dahyun, Chaeyoung ve Tzuyu 20 Ekim 2015’te müzik sahnesinde ilk kez yer aldı. Grubun ilk mini albümü The Story Begins’ın başlık parçasını Like OHH-AHH olarak yayınladı. TWICE Like OHH-AHH ile 400 milyon izlenmeye ulaşan 6.müzik videosunu elde etmiş oldu. Grubun bu kilometre taşına ulaşan diğer parçaları arasında FANCY, Cheer Up, IT, What is Love? ve Likey yer alıyor.

TWICE Like OOH-AHH

Konuyla alakalı olan bir haberde, TWICE’ın 12 Mayıs 2021 tarihinde 8. Japonca single’ı olacak olan Kura Kura’yı yayınlayacağı duyuruldu. Grup hayranlarına bu muhteşem haberi, 6 Mart Cumartesi günü başarıyla gerçekleştirilen Japonca konser, TWICE in Wonderland’da verdi.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu