K-Pop

TWICE Mina Örgü Örmeyi Öğrendi

TWICE Mina örgü örmeyi öğrenerek hediye verme konusunda bir üst seviyeye atladı! Gizli Noel Baba etkinliği için kızlara bir görevi tamamlama ve seçilen üyeye bir hediye verme görevi verildi. Mina, “TW-LOG with SECRET FRIEND” vlog’unun başlangıcında, tuhaf ve özel bir şey isteyen alıcısına başlangıçta ne vereceği konusundaki endişelerini paylaştı.

twice mina örgü örmeyi öğrendi
Mina, Hediye Olarak Çilekli Bir Kese Örmeye Karar Verdi

“Ona nasıl bir hediye vermeliyim? İlk başta, bu kişiyi seçtiğimde, “Ona verdiğim her şeyi ister diye düşündüğümden oldukça rahatlamıştım. Hangi hediyeyi istediğimiz hakkında konuşuyorduk ve garip ve özel bir şey istediğini söyledi. Bu yüzden biraz endişeliyim ve zaman sıkıntısı çekiyorum. Ne almalıyım?” –Mina

TWICE Mina’nın Hazırladığı Bu Hediye Oldukça Özel

TWICE Mina en sonunda ona el yapımı bir hediye vermeye karar verdi. Bunun üzerine hayatında ilk kez bir örgü kursuna katıldı. Örgü örmeyi ilk kez öğrenmesine rağmen, öğretmeni tarafından övgüyle karşılandı. O gecenin ilerleyen saatlerine kadar el işine devam etti ve hediye olarak bir kese yaptığını açıkladı. Bir süre sonra çok çabaladığı için vücut ağrılarının olduğunu ve bu nedenle kendini yorgun hissetmeye başladığını dile getirdi.

Örgü örmenin bu kadar güç gerektireceğini beklemediğini söyledi. Alıcının gerçekten hediyesini beğenmesini arzu ettiğini söyledi: “İçinde bu kişinin hediyemi beğeneceğine dair bir his var. Demek istediğim belki beğenmeyebilir ama umarım beğenir. Şu an kendimi çok iyi hissediyorum.” O gece TWICE Mina örgü örmeye 2’ye kadar devam etti.

Ertesi gün ikinci ve son örgü dersine katıldı. Projesine son rötuşları ekledikten sonra sonuçları gururla açıkladı. Daha kullanışlı olması için ördüğü keseyi bir omuz çantası yapmaya karar verdi. TWICE Mina, sevgi ve azimli çalışmanın sonucunda özel, benzersiz hediyesini başarıyla tamamladı. Bu güzel hediyeyi alacak üye çok şanslı!

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu