K-Pop

TWICE TIME100 Talks Etkinliğinde Serenat Yaptı

Sevilen grup TWICE TIME100 Talks etkinliğini 29 Ocak Cuma günü gerçekleştirdi. Grup, Jeongyeon’un sağlık sorunları nedeniyle katılamadığını belirtti. TIME Magazine tarafından oluşturulan TIME100 Talks etkinliği küresel sorunların çözümlerine ışık tutmak ve disiplinler arası eylemi teşvik etmek amacıyla farklı alanlardan liderleri bir araya getiren yeni bir etkinlik serisidir.

TWICE TIME100 Talks
TWICE TIME100 Talks

TWICE TIME100 Talks’da Serenat Yaptı

Jihyo, Nayeon, Sana, Momo, Mina, Chaeyoung, Tzuyu ve Dahyun, huzur verici bir hediye olarak hayranlarına “DEPEND ON YOU” şarkısıyla serenat yaptı. Depend On You parçası, grubun son albümü olan Eyes wide open’ın B-side taraflarından biridir. Parçanın sözlerini ise kişisel olarak Nayeon yazmıştır. Sevilen grup etkinlikte fanlarına bir mesaj da gönderdi.

Jihyo, öncelikle TIME100 Talks etkinliğine teşekkür ederek, etkinlik sayesinde mesajlarını dünyaya ulaştırabildiklerini söyledi. Ardından Sana, içinde olunan üzücü durumun farkında olduklarını bundan dolayı kendilerinin de üzgün olduğunu dile getirdi. Nayeon ise “Bizi normal hayatlarımıza döndürmek ve daha parlak günleri geri getirmek için elinden geleni yapan herkese minnattarız.” diyerek, zor zamanlarda yoğun bir şekilde çalışan insanlara teşekkür etti. Dahyun da “ TWICE’ın müziğinin günlük hayatınıza neşe ve umut getirmesini içtenlikle umuyoruz.” dedi.

K-pop dünyası ile ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

TWICE TIME100 Talks

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu