Güncel

Twitch Anlık İzlenme Rekoru 2.4 Milyon ile Kırıldı

Fortnite oyuncusu ve Heretics adındaki e-spor takımının kurucu sahibi David “TheGrefg” Martínez, Fortnite oyununda yer alan  Icon Series koleksiyonunda yer alan kıyafetleri gerçek hayatta göstermek ve tanıtımını yapmak için Twich platformunda canlı yayın açtı. Yapmış olduğu yayın ile 2.4 milyon izlenme sayısına ulaşan David “TheGrefg” Martínez, Ninja’yı geride bırakarak yeni Twitch anlık izlenme rekorun sahibi oldu.

Twitch'te 2.4 Milyon Anlık İzlenme İle Rekor  Kırıldı
Twitch Anlık İzlenme Rekor Kırıldı

TheGrefg’in Yayını, 2,4 Milyon İzleyici İle Buluştu

Icon Series Fortnite’da popüler oyuncular için hazırlanış bir koleksiyon. Bu kostümün içerisinde Ninja ve Loserfruit gibi oyunu en iyi temsil eden 7 kişi bulunuyor. David “TheGrefg” Martínez rekor kırdığı yayını koleksiyona katılan 8.kişi olduğunu ilan etmek için açmıştı. Hem David “TheGrefg” Martínez’in hem de seyircilerin oldukça heyecanlı olduğu yayın önemli bir başarı ile noktalandı.

Türkiye Rekoru’da Yakın Zamanda Kırıldı

Türkiye anlık izlenme rekoru ise anlık 139 bin izlenme ile ”Unlostv” Cantuğ Özsoy ait. Geçtiğimiz mayıs ayında kırılan rekor oldukça ses getirmeyi başarmıştı. Rekorun bir önceki sahibi ise Ferit’ wtcN” Karakaya’ydı. wtcN bu rekoru 73 bin izlenme ile kırmıştı.

Buna ek olarak Tuğkan Elraen Gönültaş Cyberpunk 2077  yayınların da dünya 2.si olmayı başararak büyük bir başarı elde etmişti.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu