Güncel

En Çok İzlenen Twitch Kadın Yayıncıları Hangileridir?

Twitch platformu diğer sosyal medya platformlarından farklı deneyimler sunuyor. Kullanıcılar platformda yayın açarak ister oyun oynayabiliyor isterse de sohbet ederek insanların güzel vakit geçirmesini sağlıyor. Ayrıca bunu yaparken de kullanıcılar platformdan para kazanabiliyor.

En Çok Özlenen Twitch Kadın Yayıncıları
En Çok Özlenen Twitch Kadın Yayıncıları

En Çok Takipçisi Olan ve İzlenen Twitch Kadın Yayıncılar

Pqueen

2017 yılından beri Twitch yayınları açan Pelin Baynazoğlu, en çok takipçisi olan ve en çok izlenen Twitch kadın yayıncılar arasında ilk sırada yer alıyor. Baynazoğlu’nun yayınlarında sohbet ve oyun videoları izleyebiliyorsunuz. Takipçileri de Pqueen’i samimi sohbetlerinden dolayı sevdiğini söylüyor.

En Çok Takipçisi Olan Twitch Kadın Yayıncılardan Pqueen

Miafitz

Gözde Demiral’ı çoğu insan Acun Ilıcalı ‘nın Netflix’teki projesi olan Exatlon’dan tanıyor. Gözde Demiral Twitch adıyla Miafitz, YouTube, Instagram ve Twitch platformlarında en çok aktif içerik üreten yayıncılardan biridir.

https://www.youtube.com/watch?v=yird_FpfaHU
En Çok İzlenen Twitch Yayıncılarından Biri Miafitz

Annadeniz

Popülaritesi oldukça yüksek olan Anna Deniz Şaylan, Twitch yayınlarından önce oyunculuk ile ilgileniyordu. Anna Deniz, LC Waikiki ve ABC gibi firmaların reklamlarında oynadı. Anna Deniz Twitch platformunda ‘sadece sohbet’ içerikleri ile yayın yapıyor. Annadeniz’in en meşhur videosu ”chat sigara ne dediği video” oldu.

En Popüler Twitch Yayıncılardan Anna Deniz

Eylül

Eylül Twitch’de en tecrübeli yayıncılar arasında yer alıyor. Fakat belli bir süre Twitch yayıncılığı yapmayı bırakmıştı. Facebook ile yaptığı anlaşmadan dolayı Twitch’e ara veren Eylül, artık Youtube ve Twitch’de aktif bir şekilde içerik üretiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=bakMJeaBfRc
En Tecrübeli Twitch Kadın Yayıncıları

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu