K-Pop

TXT ve Aespa, 2021’e Damga Vuran Yükselen Sanatçılar Olarak Seçildi

People Magazine kısa süre önce aralarında K-Pop gruplarından TXT ve aespa’nın da bulunduğu 30 sanatçıdanoluşan 2021’de müzik dünyasına damgasını vuran sanatçıların bir listesini yayınladı. TXT, 2019 yılında piyasaya giriş yapmasına rağmen, son birkaç ayda dünya çapında bir üne kavuştu. Şüphesiz, bu listeye adını yazdırması da bunun kanıtı oldu. 

txt aespa people magazine
TXT

People Magazine,Sıradaki grup hakkında hâlâ hayal ediyoruz. ” başlıklı açılış cümlesi ile grubun “The Dream Chapter” albümlerine atıfta bulunarak onların başarılarını açıkça dile getirmiş oldu. Makalenin devamında TXT erkek K-Pop grubunun elde ettiği pek çok başarının bazılarından bahsedildi. Bu başarıların arasında, Teen Vogue dergisinin kapağında yer alan ilk K-pop grubu ve Billboard 200’de The Dream Chapter: STAR adlı çıkış albümleri ile yer alan ilk Koreli grup olarak anılmaları bulunuyor.

TXT ve aespa Kısa Zamanda Birçok Başar Elde Etti

People Magazine dergisine konuşan TXT, müziğin herkesin bağlantı kurabileceği bir mesaj şekli olduğuna inandıklarını açıkladı. Yetenekli grup, yaptıkları müzik aracılığıyla dünyanın her yerinden insanlarla beraber hayallerini paylaşarak birlikte daha parlak yarınlar inşa edebileceklerini düşündüklerini dile getirdi. People Magazine, “Sıradaki K-Pop grubunu sonsuza dek (Forever) dinlemek isteyeceksiniz. ” cümlesiyle başladığı satırda aespa grubunun son parçaları olan Forever’a atıfta bulundu.

Yayınlanan makalenin devamında K-Pop kız grubu aespa’nın yükselen ününü ve YouTube tarihindeki en hızlı çıkış yapan K-Pop videosu Black Mamba’nın 100 milyon görüntülemeyi aştığını anlatıyor. Ayrıca üyelerin Givenchy’nin yeni elçileri olarak moda dünyasına da damga vurduklarına değindi. K-Pop popülaritesinin her geçen gün artmasıyla birlikte, grupların yeteneklerini dünyaya bu tür listelerde yer alarak gösterdiğini görmek harika!

txt aespa people magazine
aespa
Kaynak
TXT And aespa Picked As “Emerging Artists Making Their Mark In 2021” By People Magazine

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu