Güncel

Uber Ankara’da Hizmet Vermeye Hazırlanıyor

Uber Ankara’da hizmet vermeye hazırlanıyor. Uber ülkemizde ilk hizmet verdiği zaman herkes tarafından beğenildi ve bu hizmeti kullanmaya başlandı. Bu hizmetin popülaritesi artmaya başlayınca Otomobilciler Esnaf Odası ve Birleşik Taksiciler Derneği haksız rekabet olduğunu düşünüp Uber’e dava açtı. Dava sonucunda ülkemizde Uber erişim engeli yedi.

Uber Ankara'da Hizmet Vermeye Hazırlanıyor
Uber Ankara’da Hizmet Vermeye Hazırlanıyor

Geçtiğimiz aylarda İstinaf mahkemesi Uber’e erişim engeli veren mahkemenin hatalı olduğuna karar verdi. Bu karardan sonra Uber hizmeti tekrardan hizmet vermeye başladı. Uber bu karardan sonra Twitter hesabından açıklama yaptı.

Uber’e Türkiye’de uygulanan erişim engeli mahkeme kararına uygun olarak bugün itibariyle resmen kaldırıldı! Tüm İstanbullular’a tekrar merhaba!

Uber Ankara‘daki müşterileri için kampanyada başlattı. Başkentte hizmet vermeye hazırlanan şirket tekrardan ”Türk insanları ile çalışacağı çok mutlu olduğunu” da açıkladı.

Uber Ankara’daki Müşterileri için Kampanya Başlattı

Tek bir tuşa bastığınız zaman güvenli bir şekilde istediğiniz yere gitmenizi sağlayan Uber, İstanbul’un ardından başkent Ankara’da hizmet vermek için hazırlıkları bitti. Uber 10 Mart tarihi ile Ankara’da hizmet vermeye başlıyor. Bu konu hakkında konuşan Uber global sözcüsü ”Ankaralılara kaliteli ve güvenli hizmet vermek için taksi şoförleri ile anlaşmaya vardık ve tekrardan hizmet vermenin heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Uber Ankara'daki Müşterileri için Kampanya Başlattı
Uber Ankara’daki Müşterileri için Kampanya Başlattı

Şirket Ankara’da hizmet vermenin heyecanını müşterilerine de yansıtmak amacıyla güzel bir kampanya başlattı. Ankaralılar Uber hizmetini kullandığında 40 TL indirim kazanıyor. Bu indirimi istediği yolculuk için kullanabiliyor.

Bu kampanya dan faydalanmak için indirim kodu gerekiyor. Uber başkentteki tüm vatandaşlarının bundan faydalanması için indirim kodu herkese açık şekilde paylaştı. Ankara’daki kullanıcılar ”MERHABAANKARA” kodunu yazarak indirim kazanabiliyor.

Uber’in tekrardan ülkemizde hizmet vermeye başlaması hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu