Teknotomy Dosya

Ücretsiz Kahve Falı Uygulamaları Hangileri

Ücretsiz kahve falı uygulamaları arıyorsanız listedeki uygulamalara bakmanızı öneriyoruz. Türkiye’de kahve falına inanmayanlarda var inanıp hayatını buna göre düzenleyende var. Kahve falına inan insanlar her yerde güzel fal bakan insan bulamıyor. İyi kahve falına bakan insanlarda, fal baktırmak isteyenlerden ücret istiyor. Bu ücretler falcıdan falcıya değişiyor.

Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulaması
Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulaması

Kahve falına inan insanlar ücretsiz fal bakan medyumlar arıyor. Fakat ücretsiz olarak fal bakan kimse yok. Fal bakan uygulamalarsa hem her dakika fal bakabiliyor hem de ücretsiz hizmet veriyor. Peki hangi kahve falı uygulaması daha iyi?

Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamaları

Fal bakmak kolay bir şey değil. Söylediğiniz şeylerin karşı tarafı tatmin etmesi gerekiyor. Baktıran kişinin geçmişine dair ya da gelecekte yaşayacağı şeyler hakkında yorum yaparken dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü bu söyledikleriniz tutarlı olmazsa karşı tarafı tatmin edemiyorsunuz. Uygulamalarda bu konu da dikkatli olmaya çalışıyor. Fal bakan uygulamaların sayısı hayli fazla ama dediklerinde tutarlı olup karşı tarafı tatmin etmeyi başaran uygulamaların sayısı çok az. Bu yüzden sizlere kahve falı uygulaması önerisi yapıyoruz.

1-) Kaave Falı

Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamalarının İlk Sırasında Kaave Falı Yer Alıyor
Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamalarının İlk Sırasında Kaave Falı Yer Alıyor

Falcı Bacı, Kaave Falı’nın en popüler falcılarından. Çünkü uygulamada ücretsiz olarak tek fal bakan kişi. Gün içerisinde sadece tek bir falı ücretsiz olarak yorumlatabiliyorsunuz. Uygulamanın falcı bacı dışında iki tane daha falcısı bulunuyor. Bu falcılar kahve falınızdan farklı konulara da bakıyor.

Farklı konulara baktırdığınız zaman ücret ödemeniz gerekiyor. Ücreti fal başına ödemiyorsunuz. Uygulama jeton ile çalışıyor. Jeton alarak uygulamada hem diğer falcılara baktırabiliyorsunuz hem de gün içinde iki kez fal gönderebiliyorsunuz. Diğer falcılar;

  • Jasmine; Arkadaşlık, maddi geleceğini ve iş hayatını 25 Jeton karşılığında yorumluyor.
  • Melek Abla; Aile hayatını, ikili ilişkilerini ve aşk hayatını 25 Jeton karşılığında yorumluyor.

Ücretsiz falcı bacı indir dediğiniz zaman uygulama karşınıza çıkıyor. Kaave Falı hem mobil telefonlara hizmet veriyor hem de web sitesinden kahve fallarını yorumluyor.

2-) Faladdin

Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamalarının İkinci Sırasında Faladdin Uygulaması Yer Alıyor
Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamalarının İkinci Sırasında Faladdin Uygulaması Yer Alıyor

Ücretsiz kahve falı uygulamaları dendiği zaman akla ilk Faladdin uygulaması geliyor. Bunun sebebi uygulamanın son zamanlarda kullanıcılarını memnun eden çalışmalara imza atması oldu.

Uygulamanın bu kadar çok tercih edilme sebebi fal yorumlarını uzun ve anlaşılır şekilde yapması oldu. Uygulama ayrıca daha farklı özelliklerde sunuyor. İngilizce fal yorumu, yazı büyültme, karanlık mod gibi kullanıcıları tatmin eden özellikleri bulunuyor.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Fakat uygulama içi satın alım da yapabiliyorsunuz. Fal uygulamalarının hepsi size gün içerisinde 1 falı ücretsiz yorumluyor. Daha fazla kahve falı yorumlatmak istiyorsanız jeton almanız gerekiyor.

3-) Efsun Abla

Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamalarının Üçüncü Sırasında Efsun Abla Uygulaması Yer Alıyor
Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamalarının Üçüncü Sırasında Efsun Abla Uygulaması Yer Alıyor

Ücretsiz fal denildiği zaman Efsun Abla akla gelen uygulamalar arasında yer alıyor. Efsun Abla uygulaması listedeki uygulamalar arasındaki en eski uygulamalardan biri. Efsun Abla uygulaması uzun ve detaylı yorumlar yapıyor. Bu özelliği sayesinde yıllardır fal baktıranların en sevdiği uygulamalar arasında yer alıyor. Efsun Abla uygulamasının bu kadar çok sevilmesinin nedeni sadece uzun ve detaylı yorumlarda bulunması değil. Uygulamada günlük 5 kahve falı yorumlatabilmek insanların sevdiği diğer bir özellik.

Sınırdan sonra jeton ile ödeme yaparak fal baktırabiliyorsunuz. Sadece kahve falı baktırmak istemiyorsanız melek falı da baktırabiliyorsunuz. Uygulamayı indirmek istiyorsanız altta yer alan linklere tıklayabilirsiniz.

4-) Derya Abla

Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamalarının Dördüncü Sırasında Derya Abla Uygulaması Yer Alıyor
Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamalarının Dördüncü Sırasında Derya Abla Uygulaması Yer Alıyor

Fal bak diye arattığınız zaman karşınıza bir sürü uygulama çıkıyor. Fakat bu uygulamaların kaçı sizi tatmin edecek yorumlarda bulunuyor? Derya Abla fal konusunda ustalığını tarot falı, burç yorumları, yıldızname ve rüya yorumlamada da gösteriyor. Uygulama bu hizmetlerinin dışında insanların dertlerini de dinliyor.

Diğer uygulamalardan bu kadar çok farklı özellikler sunan Derya Abla uygulamasını ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Uygulama ücretsiz olsa da bazı hizmetlerinden ücret talep edebiliyor. Örneğin rüya yorumlatmak istiyorsanız belli bir jeton karşılığında bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz.

5-) Fal Vakti

Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamalarının Beşinci Sırasında Fal Vakti Uygulaması Yer Alıyor
Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamalarının Beşinci Sırasında Fal Vakti Uygulaması Yer Alıyor

Ücretsiz fal bakan medyumlar arıyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin ve Fal Vakti uygulamasını indirin. Uygulama sadece fal yorumluyor. Kahve falını %100 gerçek falcılara yorumlatıyorsunuz. Uygulama bu hizmetini motto olarak belirlemiş ve insanlara bu hizmetinin doğruluğunu hissettiriyor. Bu mottosuna ek olarak gerçek falcıların sizin falınızı sesli olarak yorumlamasını da isteyebiliyorsunuz.

6-) Fal Kutusu

Ucretsiz En Iyi 7 Kahve Fali Uygulamalarinin Altinci Sirasinda Fal Kutusu Uygulamasi Yer Aliyor
Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamalarının Altıncı Sırasında Fal Kutusu Uygulaması Yer Alıyor

Fal Kutusu uygulaması kullanıcıları tarafından fal sepeti olarak adlandırılıyor. Özellik bakımından diğer uygulamalardan fazla özellik sunduğu için böyle bir isim takıldığı iddia ediliyor. Fal Kutusu uygulaması günlük adet fal yorumluyor. Bunun dışında tarot falı ve yıldızname fallarına da bakarak kullanıcılarına farklı özellikler sunuyor.

7-) Fal Diyarı

Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamalarının Yedinci Sırasında Fal Diyarı Uygulaması Yer Alıyor
Ücretsiz En İyi 7 Kahve Falı Uygulamalarının Yedinci Sırasında Fal Diyarı Uygulaması Yer Alıyor

Ücretsiz fal baktırmak istiyorsanız ve farklı fallara da ilginiz varsa Fal Diyarı uygulamasını indirmenizi öneriyoruz. Uygulama her türlü fal veya yorumlanabilen konuyu yorumluyor. Bu kadar çok özellik sunan uygulama herkes tarafından bilinmiyor. Bu yüzden listemizin son sırasında yer alıyor.

Uygulama tarot falı, Çin burcu hesaplama, yıldızname, rüya yorumlama, burç yorumlama ve numeroloji yorumları da yapıyor. Bu özelliklere ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz fakat yorumlar ücretli olarak yapılıyor.

Ücretsiz kahve falı bakan uygulamaların sonuna geldik. Eğer işinize yarayacak uygulamaları öğrenmek istiyorsanız yazılarımızı okuyabilirsiniz. Bundan önceki serimiz de İngilizce öğreten en iyi uygulamaları yazdık. İsterseniz o yazımızı da okuyabilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu