Oyun

Naughty Dog Yeni Bir Projede

Uncharted ve The Last of Us Part II yapımcısı olan Naughty Dog, geçtiğimiz yıl almış olduğu ödüller ile başarılara doymadı ve neredeyse bütün ödülleri topladı. Firmanın eş başkanı Neil Druckmann, resmi sosyal medya hesabından “çok havalı” bir iş üzerinde çalıştıklarını söyleyerek, oldukça fazla sayıda pozisyon için iş ilanları paylaştı.

Naughty Dog İş İlanları

Verilmiş olan bazı iş ilanları, Firmanın grafiksel yoğunluk ve gerçekçiliğe dikkat kesildiğini ortaya koyuyor. Firmanın vermiş olduğu yakın dövüş oynanış animatörü ilanı, stüdyonun gelecek olan oyununun yumruk yumruğa bir kavga sanatını içereceğini gösteriyor. İlanın tanımında başvuru yapan insanlar için örnek olarak gösterilen 2 oyun ise The Last of Us ve Uncharted.

Uncharted ve The Last of Us 2 Geliştiricisi Olan Naughty Dog Yeni Bir Oyun Projesi Üzerinde Çalışıyor
Uncharted ve The Last of Us 2 Geliştiricisi Olan Naughty Dog Yeni Bir Oyun Projesi Üzerinde Çalışıyor

Firmanın vermiş olduğu bir diğer iş ilanı ise karakter tasarımcısı. Geliştirici ekip, yapmış oldukları hikâye ya da çevrimiçi tabanlı dünyalara sorunsuz bir şekilde uyum sağlayabilen ve temeli sağlam karakterler istiyor. Firma ek olarak şu ana kadar yapmış oldukları karakterlerin AAA kalitesinde olduğunu söylüyor.

Şirketin The Last of Us ve Uncharted serilerini bir süre daha dinlendireceği göz önüne alınırsa, stüdyonun konsollar için marka oluşturma ihtimali oldukça yüksek. Ek olarak Firmanın üzerinde durduğu yeni bir Uncharted oyunu için söylentiler vardı fakat tamamen belirsiz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu