Oyun

Valheim Harita Sonunda Ne Var?

Steam’in çok satanlar listesine girmesinin ardından oldukça popülerleşen Valheim harita sonunda oyuncularına ufak bir sürpriz sundu. Oyun hayatta kalma tabanlı olduğu için keşif üzerine kurulmuş bir şekilde ilerliyor ve çoğu oyuncu da bu durumdan oldukça memnun. Oldukça büyük bir haritaya sahip olan oyun atmosferi ile birlikte oyuncuları içine çekme konusunda da oldukça başarılı.

Valheim Harita Sonu Keşfedildi ve Oyun İçerisinden Bir Görüntü
Valheim Harita Sonu Keşfedildi ve Oyun İçerisinden Bir Görüntü

Bu büyük haritası ile Valheim’in haritasının sonunda ne olacağı oldukça merak konusuydu. Böylelikle bir Valheim oyuncusu haritanın sonuna giderek ne olduğunu görmek istedi. Haritanın sonuna giderken de bu yolculuğu video kaydına alarak ne olacağını diğer oyunculara da aktardı. Bu amacına ulaşmış olan oyuncu kaydetmiş olduğu videoyu YouTube üzerinde yayınladı. (Yazının geri kalanı spoiler oluyor, oyunu oynayan kullanıcıların bundan sonraki kısmını okuması tavsiye edilmez)

Valheim Harita Sonu Videosu

Valheim Harita Sonun’da Ne Olduğunu Gösteren Oyuncu

YouTube üzerinde Steinfus ismini kullanan bu kullanıcı haritanın sonu için çekmiş olduğu videoyu paylaştı. Videoda gemisi ile hareket ederken haritanın sonuna gelmiş olan Steinfus geri dönmeye çalışsa da başaramadı. Geminin altından akan suyun şiddeti Steinfus’un aşağıya düşmesine neden oldu. Bu video sayesinde geliştirici ekip haritayı daha da büyütebilir ya da bu kısım için ufak bir güncelleme yayınlayabilir.

Oyunda ölmüş olan bir oyuncu normal şartlarda ölmüş olduğu konumdan eşyalarını alabiliyor. Fakat akıntıdan aşağıya düşmüş olan Steinfus eşyaları ile birlikte düşüyor. Böylelikle eşyalarına ulaşamayacak olan oyuncu diğer oyuncular ile birlikte geliştirici ekibinden bir güncelleme isteyebilir.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu