Oyun

Valheim Satış Rekoru Kırdı

Iron Gate Studio tarafından geliştiriciliği yapılan hayatta kalma oyunu Valheim satış rekoru kırdı. Hayatta kalma içeriğini ve mekaniklerini oldukça iyi seviyede yansıtan oyun Steam üzerinde 11.000’den fazlaSon Derece Olumlu” kullanıcı yorumlarını gördü.

Erken Erişim’de Valheim Satış Rekoru Kırdı

Kısa Bir Süre Önce Piyasaya Giriş Yapmış Olan Valheim Satış Rekoru Kırdı
Kısa Bir Süre Önce Piyasaya Giriş Yapmış Olan Valheim Satış Rekoru Kırdı

2 Şubat 2021 tarihinde erken erişim olarak çıkmasına rağmen 1 Milyon kopyadan fazla satmış olan Valheim, Steam’in küresel satış listesinde en çok satış yapan oyunlar arasına girmeyi başardı.  2 Şubat’tan 9 Şubat’a kadar toplam 160.000 oyuncuya ulaşmış olan Valheim, 9 Şubat’taki eş zamanlı çevrimiçi oyuncu sayısı ile birlikte GTA 5, Apex Legends ve Rocket League’i geride bırakmış oldu. Ek olarak oyun yayıncılar sayesinde 8 Şubat itibari ile Twitch üzerinde 127.000’den fazla izleyiciye sahip oldu.

Oyun daha erken erişimde olmasına rağmen oldukça fazla oyuncuya kendini sevdirdi. Birçok büyük firmanın elde edemediği başarıyı yakalayan Iron Gate Studio getirecek olduğu güncellemeleri ile oyunun bir yol haritasına sahip olduğunu da söylemiş oldu. Yapımcı ekip gelecek zaman içerisinde oyuna yeni düşmanlar, gemiler, geliştirilmiş yakın dövüş mekanikleri ve daha fazlasını eklemeyi planlıyor.

Valheim Steam sayfasına buraya tıklayarak kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu