Oyun

Valheim Steam’de Çok Satanlar Arasında Yer Alıyor

Iron Gate AB şirketi tarafından geliştirilmiş olan Valheim Steam’in çok satanlar listesine girmeyi başardı. İskandinav mitolojisi ile entegre olmuş olan oyun, içinde barındırmış olduğu keşif ve hayatta kalma stratejilerini oyunculara güzel bir şekilde aktararak çok fazla oyuncuyu kendisine çekmeyi başardı.

Valheim Steam’de %95 Oranında Beğenildi

2 Şubat’ta oyun dünyasına girmiş olan Valheim kısa bir sürede oldukça fazla oyuncuya erişti. Oyun büyük şirketlerin piyasa sürmüş olduğu birçok oyunu gerisinde bırakarak zirveye ulaştı. Ek olarak Valheim 78 bin çevrimiçi oyuncusu ile birlikte en çok oynanan oyunlar listesinde 9. sırayı kapmayı başardı.

Yeni Çıkan Valheim Steam Üzerinde Anlık 78.000 Oyuncuya Eşlik Etti
Yeni Çıkan Valheim Steam Üzerinde Anlık 78.000 Oyuncuya Eşlik Etti

Valheim Hakkında

Bu hayatta kalma oyununda Viking döneminde canavarlara ya da yaratıklara karşı yaşamaya çalışırken ek olarak soğukla karşılaşıyorsunuz. Soğuktan korunmak için kendi evinizi inşa edip ya da kendi silahını yapmak için canavarları öldürmeniz gerekiyor. Son zamanlarda oyuncuların beğenisine sunulan bu oyun, hayatta kalma konseptli oyun severler tarafından oldukça fazla beğenildi. Ayrıca daha erken erişimde olan oyun atmosferi ile oyuncuları büyüledi.

Steam üzerinde 32 TL ücreti bulunan oyun Türkçe dil desteğine sahip. Oyunu indirmek için Valheim Steam sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu