E-SporVALORANT

Valorant First Strike İkinci Gün Tamamlandı

VALORANT First Strike 2. gün sona erdi. 2. Kez kaybedenlerin elendiği, BBL’in ve Futbolist’in ise yarı finale kaldığı aşamaya artık gelindi. Gelin birlikte turnuvanın ikinci gün sonuçlarına bir göz atalım.

VALORANT First Strike İkinci Gün Sonuçları

BBL Esports 2-1 Oxygen Esports

BBL Esports bir maç kaybetmesine rağmen geri döndü.  Kendilerinin seçtiği harita olan Icebox’ta BBL Esports’u 13-10’luk rekabetçi bir skorla mağlup eden Oxygen Esports, BBL’in seçmiş olduğu Bind haritasında 13 – 4 skorla mağlup oldu. 1-1 olan maç, Ascent haritasında oynanıp 13-4’lük BBL’in kazanmasıyla bitti.

Sangal Esports 1-2 Futbolist

Sangal Esports, seçtiği harita olan Bind’de 14-12’lik zorlu bir galibiyet aldı. Futbolist ekibi ise kendi seçtiği Ascent haritasınde 13-7’lik skorla galip geldi. Eşitlenmiş olan maçtaki belirleyici harita Split oldu. Son maçı da kazanan ekip Futbolist oldu.

Valorant First Strike First Strike İkinci Gün Sonuçları
Valorant First Strike First Strike İkinci Gün Sonuçları

HaZe Clan 0-2 Mod-Z

Mod-Z, sırasıyla Bind ve Ascent haritalarında 13-6 ve 13-5’lik zaferler alarak kaybedenler grubunun ilk maçını galibiyet alarak tamamladı. HaZe Clan ise bu turnuvaya veda etti.

Anatolia Esports 2-0 Beşiktaş

Beşiktaş, taraftarlarını sevindirecek bir başlangıç yapamadı. Kaybedenler kümesinde oynanmış olan son maçta Anatolia Esports Haven ve Bind haritalarında rakibini 13-5 ve 13-10’luk skorlarla yendi.

Valorant First Strike First Strike İkinci Gün Sonuçları
Valorant First Strike First Strike İkinci Gün Sonuçları

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu