OyunFPS

Valorant Killjoy Taret Hatası

Valorant’a yeni eklenmiş karakterlerden biri olan Killjoy, son zamanlarda ortaya çıkmış olan bir oyun hatası yüzünden kısa bir süreliğine devre dışı bırakıldı.

Killjoy, oyuna ilk geldiği zaman güçlü savunma yapabilme yetenekleri ile bütün dikkatleri üzerine toplamıştı ve oyuncuların birçoğu tarafından güçlü olduğu yönünde eleştiriler almıştı.

Sonradan gelmiş olan bazı güncellemeler ile karakter dengelemesi oyuncuların isteklerine göre oturdu. Oyuncuların alışması ile birlikte biraz daha oyuna adapte olan ajanın, taret koyma yeteneğinde ortaya çıkan hata, Valorant oyuncularının tecrübelerini kötü etkiledi.

Valorant Killjoy Taret Hatası
Valorant Killjoy Taret Hatası

Killjoy Taret Hatası Yüzünden Seçilemiyor

Ajanın koymuş olduğu taretin yerin altına koyulabilmesinden kaynaklanan bu hata onarılana kadar Killjoy karakteri saf dışı bırakıldı. Hatanın ne zaman çözüleceğine ve karakterin ne zaman oyuna geleceğine dair kesin bir bilgi verilmiş değil.

First Strike’ın ana etkinliğinin 3 Aralık’ta başladığını daha önceki yazılarımızda söylemiştik. Bakalım 3 Aralık tarihine kadar Killjoy yetişebilecek mi?

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu