VALORANT

Valorant Yeni Ajan Astra’nın Tanıtım Videosunu Yayınlandı

League of Legends oyununun yapımcısı olan Kaliforniya merkezli oyun geliştiricisi Riot Games geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü FPS oyunu Valorant‘ı geliştirmeye devam ediyor. Yayınlanan her güncelleme ile biraz daha güzel bir hal alan Valorant yeni ajan Astra’nın tanıtım videosunu yayınladı.

Yeni ajan Astra
Yeni ajan Astra

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan bir güncelleme ile hakkında ipucu verilen Astra bugün paylaşılan tanıtım videosu ile resmen tanıtıldı. Oyunun 15. ajanı olacak Astra’nın eşi benzeri görülmemiş yeteneklere sahip olduğu ve hiçbir ajana benzemediği söyleniyor.

İşte Yeni Ajan Astra

Videodan anlaşılabileceği üzere Astra Brimstone, Viper ve Omen gibi kontrol uzmanı kategorisinde yer alıyor. Kozmik güçlere sahip olduğu söylenen Gana asıllı ajan Astra’nin uzay ve zamana hükmeden yetenekleri bulunuyor. Bu yetenekler arasında sersemletme, duman bulutu, veya düşmanları kendine doğru çekme gibi yeteneklerde bulunuyor.

Yeni Ajan Astra’nın Tanıtım Videosu

Valorant gibi FPS oyunlarında oyuna yeni karakter getirmek risk barındıran güncellemelerdir. Bunun nedeni ise karakterin yeteneklerinin oynanışı çok etkilemesidir. Böyle bir durumda ad Astra’ya bir düzeltme gelebilir. Neler olacağını hep beraber göreceğiz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu