OyunFPS

Valorant Yeni Ajanı: Skye

Bu yıla büyük popülerlikle giren, FPS oyunlarından biri olan Valorant, gelecek güncellemeler hakkında oyunculara detaylar sunmaya devam ediyor. Şu an ikinci sezonda olan oyun, günlerini tamamlayıp üçüncü sezon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Valorant, yeni ajan hakkındaki söylentilerle birlikte oyun gündeminde bir süredir dikkat çekiyordu. Sonunda Riot Games tarafından resmi fragman yayınlandı

Valorant Yeni Ajan Skye Görünümü
Skye Görünümü

Valorant Yeni Ajan Fragmanı

Üçüncü sezona geçmeye hazırlanan oyuna yeni haritalar ve silahlar ekleneceği de herkes tarafından bilinen bir detay. Geçtiğimiz haftalarda oyuna gelecek olan harita ve bazı ufak detaylarla ilgili bilgi vermişlerdi. Şimdi ise gelecek olan ajan ile ilgili resmi tanıtım ile karşı karşıyayız. Yayınlanan fragmanda ajanın yeteneklerini de görebilirsiniz.

Valorant Yeni Ajan Skye

İki dakika uzunluğunda olan video, gelecek olan ajanın hakkında yeteri kadar bilgiyi veriyor. Fragmandaki yeteneklerine bakacak olursak bu karakter hayvanlarla oldukça ilgili ve diğer karakterlerle benzer özelliklere sahip. Bütün ajanların olduğu gibi elbette Skye’ın da bir hikayesi olacak. Oyunun üçüncü sezona başlaması ile birlikte yeni bir döneme geçeceğiz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu