Oyun

Valorant Yeni Sürprizler İle Geliyor

Riot Games bugün resmi VALORANT Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımı ile oyuna gelecek beşinci haritayı duyurdu. Beşinci haritanın karlı bir bölgede yer alan Icebox isimli bir harita olacağı açıklandı.

Riot Games’in haziran ayının başında oyun piyasasına sürdüğü ve oyuncuların büyük ilgisini toplamayı başaran FPS oyunu olan VALORANT, kitlesinin genişletmek için yeni içerikler oluşturmaya devam ediyor. Bugün Twitter ‘da resmi VALORANT hesabından yapılan paylaşımda oyuncuların mücadele edecekleri yeni harita bilgilerine yer verildi.

Valorant Twitter Paylaşımı

Kısa süre önce paylaştığı tweette Valorant’a gelecek yeni harita Icebox adında bir harita olacağı açıklandı. Kar yağan bir atmosfer olacağı ifade edilen harita, videolardan görebildiğimiz kadarıyla buzullardaki bir liman üzerin de oyuncuların 5’e 5 kapışacakları bir harita olacağa benziyor. Harita, VALORANT’ın toplamdaki 5. Haritası oldu.

VALORANT, Icebox haritası ile birlikte 1. Kısım’da oyuna eklenen Ascent isimli haritadan sonra oyuna yeni bir harita katıyor. Icebox, 3. Kısım’ın yayınlanması ile oyuncuların rekabetine ev sahipliği yapmaya başlıyor. Uzun zamandır yeni bir harita bekleyen oyuncular en sonunda diledikleri yeni haritaya kavuşuyor. VALORANT’a ekleneceği açıklanan Icebox haritası, 13 Ekim günü oyuna ekleniyor. Oyun 1. Bölüm 3. Kısım’la oyuncuların hizmetine sunuyor. Yayınlanacak harita 3. Kısım ile birlikte rekabetçi sistemde yaşanan seviye sorunu da ortadan kalkıyor.

Valorant Sürprizlerle Dolu
Valorant Sürprizlerle Dolu

Valorant’a Gelen Yeni Karakter KİLLJOY

Alarmbot

Bu yetenek ile menziline giren düşmanlara saldıran bir saldırı botu bulunuyor. Bu yetenek sadece hasar vermiyor bir diğer özelliği hedefi her kaynaktan gelecek olan saldırılara karşı iki kat savunmasız bırakıyor.

Valorant Yeni Ajanlar
Valorant Yeni Ajanlar

Taret

Bu yetenek ile taret kurulmasına izin veriliyor. Taret, tam olarak 180 derecelik koni içerisindeki düşmanlara ateş ediyor. Özellikle savunma pozisyonunda iken fazlasıyla avantaj sağlayan bir yetenek.

Nanoswarm

Bu yetenekte bir el bombası atılıyor. Sessiz bir şekilde giden bomba yere indiğinde Nanoswarm aktive ediliyor. Bu işlem sonrası düşmana hasar veren nanobotlar dağıtılıyor.

Lockdown

Zamanlamanın oldukça önemli olduğu yetenekte cihazı yerleştiriyor. Bundan sonra 8 saniye boyunca etki alanındaki tüm düşmanları durduruyor. Düşmanlar bu cihazı yok etse bile birden çok yerleştirilebiliyor.

Herkesi Heyecanlandıran O Video

Oyun hakkında güncel gelişmeler için Teknotomy Oyun kategorisindeki haberleri takip edebilirsiniz.

Oyunu indirmek için tıklayınız.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu