OyunE-SporGüncel

Valorant 1.09 Yaması ile Mini Harita Hatalarını Çözecek Mi?

Valorant geliştiricilerinin yaptıkları açıklamaya göre, sıradaki yamada ele alacağı konulardan biri mini harita olacak. Gelen yama ile görüş açısı aksaklığına neden olan sebepler elden geçirilecek.

Valorant Haven Mini  Haritası
Valorant Haven Mini Haritası

Mini harita oyun esnasında oyuncuların en fazla kullandığı unsurlardan biri. Rakip takımın bulunduğu bölgeyi takip etmek ya da takım arkadaşlarınızın nerede olduğunu anlamak için oldukça kullanışlı. Fakat bu haritanın oyuncular için önemli sorunları olduğu belli. Geliştirici ekip gelecek olan 1.09 yaması ile beraber düzelteceğini söyledi.

Valorant Ekibi Açıklamada Bulundu

Mini haritada ortaya çıkan bir sorun özellikle de görüş açısını yanlış gösteriyordu. Bu da oyuncuların, rakip takımın ya da kendi takım arkadaşlarının yerlerini yanlış şekilde analiz etmesine sebep oluyordu. Geliştirici ekip konu ile alakalı olarak şöyle bir açıklamada bulundu. “Görüş açısı çizgileri yıllar önce ilk sürümlerinde olan çok eski bir özellik. Her haritanın kendisine ait görüş açısı çizgisi var. Ancak bazı yerlerde bunlar eski ve senkronize edilmedi”. Bu hatanın önümüzdeki yamada düzeltileceği haberini verdiler

Oyun dünyasına ait son gelişmeleri Teknotomy Oyun kategorisini takip ederek öğrenebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu