Android

Vivo’nun Kamerası Çıkartılabiliyor Mu?

Vivo yaptığı farklı tasarımlar ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Şimdi ise ortada dolaşan söylentiler kadarıyla Vivo kamerası çıkartılabilen telefon tasarımı ile isminden söz ettiriyor. Yenilikçi ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken marka, söz konusu kamera tasarımı için bir tasarım ödülü de kazanmış durumda.

Vivo Farklı Konsept Deniyor
Vivo Farklı Konsept Deniyor

Özellikle kamera tarafında bir yenilik yaptığında söz konusu her zaman akıllı telefon tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu yılki Vivo Apex, ekranın altındaki ön kamerasıyla öncülük etmişti. Bunun yanında bizleri yukarıdan açılır kameralarla ilk kez tanıştıran da Vivo oldu. Vivo şimdi ise telefonun kendisinden çıkartılabilen farklı bir konseptli akıllı telefon kamerasıyla bir kez daha ilgi çekiyor.

Vivo Kamerası Konsept Aşamasında

IFEA olarak bilinen ve Red Dot Design Award ödülü ile karşımıza çıkmış olan Vivo’nun kamera tasarımı şu an için konsept aşamasında olsa da oldukça farklı ve güzel duruyor.

Telefondan ayrılabilen bu kameranın ne işe yarayacağı ise bilinmiyor. Zira kameranın ayrılabiliyor olması kullanıcılara farklı kamera türleri arasında geçişi mi sağlayacak, yoksa uzaktan başka bir kamerayı mı yönetecek kimse bilmiyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu