Android

Vivo S7t 5G Tanıtıldı

Fiyat performans telefonları kısmında liderliği ele geçirmek isteyen firma yeni telefonu Vivo S7t’yi Çin’de duyurdu. Vivo S7 ile kardeş gibi duran telefon özellikleri bakımından benzer olmasına rağmen işlemci açısından farklılık gösteriyor.

Vivo S7t 5G Özellikleri

Telefon donanım noktasında Mediatek’in orta segment kısmında başarılı işlemcilerinden biri olan Dimensity 820’den güç alıyor. Bu işlemci fiyat performans telefonlarında kullanıcılar 5G’yi kullanabilsinler diye geliştirildi.

Vivo S7t 5G Çin'de Satışa Çıkarıldı
Vivo S7t 5G Çin’de Satışa Çıkarıldı

8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı sunan bu telefon 6.44 inç büyüklüğü ile birlikte kullanıcılarına kolay bir kullanım sağlıyor. Telefon bakıldığı zaman FHD Plus 2400 x 1800 piksel kaliteli bir ekrana sahip. FHD Plus olan bu ekrana AMOLED panel eşlik ediyor. %91.2 ekran gövde oranına sahip olan telefon ekran içi parmak okuma özelliği ile birlikte geliyor.

Vivo S7t 5G’nin dış tasarım ve arka kamera kısmına bakıldığı zaman ise 3 adet kamera kullanıcıları karşılıyor. 64 MP ana kamerasının yanına ek olarak 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP monochrome sensör konulduğu görülüyor. Orta segment seviyesinde olan cihaz 3.5 mm kulaklık jakı ve microSD kart girişine sahip değil.

Telefon şu an Çin’de 2.698 Çin Yeni (2943 TL) fiyat etiketi ile birlikte satışa sunulmuş durumdadır. Ancak telefonun ülkemize gelip gelmeyeceği hakkında şu an için bir bilgi bulunmuyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu