Android

Yeni Nesil Akıllı Telefon Vivo X60 Ortaya Çıktı

Vivo, geçtiğimiz dönemde piyasada birçok farklı akıllı telefonu piyasaya sürmüştü. Sadece Çin’de değil aynı zamanda Çin sınırları dışında da diğer komşu ülkelerde çok satıyor. 2020’nin en çok etkiye sahip modelleri arasında kesinlikle Vivo X50 Pro’yu buluyoruz. Bu serideki diğer cihazlarla birlikte sınıfının en iyisi olduğunu kanıtladı. Bu nedenle, yapımcı şirket önümüzdeki birkaç hafta içinde Vivo X60’ı yeni bir işlemciyle deneyebilirler.

Vivo X60
Vivo X60

Vivo X60, Snapdragon 875 SoC İşlemci ile mi Gelecek?

Çoğunlukla Çin’den gelen son söylentilere göre Vivo X60’ın yakında piyasaya sürülebileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak fiyatı ve teknik özellikleri hakkında henüz net bir şey söz konusu değil. Bununla birlikte, Çin’den gelen haberler arasında, Snapdragon 875 SoC’nin, tam olarak X serisine yenilik kazandırması için bu akıllı telefonda bulabileceği söyleniyor.

Henüz böyle bir telefonla ilgili hiçbir görüntü sızdırılmadı, ancak çoğu kullanıcı delikli bir ekrana sahip olabileceğini düşünüyor. Ancak Snapdragon 875’in henüz duyurulmadığı gerçeği de göz önünde bulundurulduğunda bu ürünün tasarımının gerçekte ne olabileceğini söylemek çok zor. Vivo X60, bu nedenle, bu işlemciye gerçekten sahip olabilirse, telefonun gelecek yıl çıkmasını bekleyebiliriz. Bununla ilgili daha fazla haber olup olmayacağını önümüzdeki haftalarda göreceğiz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu