Android

Vivo X60 Pro Plus Geliyor

Son yıllarda üretmiş olduğu telefon modelleri ile dikkatleri üzerine toplayan Vivo, kullanıcılara fiyat performans telefonlar sunmaya devam ediyor. Aralık ayında yeni modelleri X60 ve X60 Pro‘yu tanıtan Vivo, çıtayı daha da yukarı çekerek yeni amiral gemisi modeli Vivo X60 Pro Plus ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Vivo X60 Pro Plus Qualcomm'un Yeni İşlemcisi Snapdragon 888'i Kullanacak
Vivo X60 Pro Plus Qualcomm’un Yeni İşlemcisi Snapdragon 888’i Kullanacak

Vivo X60 Pro Plus Snapdragon İşlemci Kullanacak

Çin’in sosyal medya platformu Weibo‘dan poster paylaşan firma, X60 Pro Plus’ın dış tasarımını ve birkaç özelliğini tanıttı. Paylaşılan özelliklere göre cihaz ana gücünü, Snapdragon 888 yonga setinden alacak. Ek olarak poster X60 Pro Plus’ın arka kısmının deri yüzeye sahip olacağını ve iki farklı renk seçeneği ile geleceğini de doğruluyor.

Dörtlü kamera dizilimine eşlik eden amiral gemisi, 50MP ana kamera kullanıyor. Düşük ışıkta etkileyici bir kamera performansı ve yüksek kalitede düzgün ses vadeden X60 Pro Plus, aynı zamanda 55W hızlı şarjı destekliyor.

X60 Pro Plus’ın bütün özellikleri daha açıklanmadı, fakat cihaz şirketin resmi internet sitesinde 8GB RAM / 128 GB Depolama Alanı ve 12 GB RAM / 256 GB Depolama alanı olmak üzere iki farklı şekilde listelendi.

X60 Pro Plus’a dair tüm bilgileri, 21 Ocak’ta Çin’de düzenlenecek olan lansman etkinliği sırasında öğreneceğiz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu