Android

Vivo Y31 Duyuruldu

Son dönemim oldukça üretken telefon üreticilerinden bir tanesi olan Vivo, Hindistan’da düzenlemiş olduğu etkinlikte yeni telefonu Vivo Y31’i kullanıcılarına duyurdu.

Vivo Y31 Özellikleri

Vivo’nun çıkartacak olduğu yeni akıllı telefonun ekranı: 6.58 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlüğünde ve LCD bir yapıya sahip. Çentikli yapıda gelen telefonun ekranında bulunan ön kamera ise 16 MP çözünürlüğünde. Telefonun parmak izi okuyucusu ise cihazın yan tarafında bulunan güç tuşunun üzerine entegre edilmiş bir şekilde geliyor.

Vivo Son Yapmış Olduğu Etkinlikten Sonra Yeni Fiyat Performans Telefonu Vivo Y31'i Duyurdu
Vivo Son Yapmış Olduğu Etkinlikten Sonra Yeni Fiyat Performans Telefonu Vivo Y31’i Duyurdu

Vivo Y31’in ana kalbine bakılacak olursa, fiyat performans ürünü Snapdragon 662 yatıyor. Cihaz 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile birleşmiş bir şekilde geliyor. Telefon 5.000 mAh kapasiteli büyük bir batarya ile geliyor ve 18 watt hızlı şarj ile de kullanıcılarını oldukça memnun etmeye çalışacak gibi görünüyor. Telefonun işletim sistemi ise  Funtouch OS 11.

Telefonun dikkatleri üzerine çeken özelliklerden bir tanesi de kamera dizilimi. 48 MP ana kamerası ile gelen cihaz 2 MP bokeh efekt kamerası, 2 MP de başka bir kamerayı bünyesinden bulunduruyor.

Tüm bu özellikleriyle gelecek olan cihaz, mavi ve siyah olarak 2 farklı renk seçeneği ile satın alınabiliyor. Hindistan’da veren e-ticaret platformları üzerinde satışa çıkmış olan telefonun Türkiye ve diğer ülkelere henüz daha bilinmiyor. Telefonun fiyat etiketi ise 225 dolar (yaklaşık olarak 1660 TL + vergiler).

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu