Güncel

WandaVision Disney Plus’ta Başlıyor

Marvel süper kahramanlarını farklı alanlarda kullanıyor. İlk başlarda dergi ile başlayan serüven şimdi gişe rekorları kıran bir yapım haline geldi. Marvel Süper kahramanlarından oluşan bir oyun hazırladı. Marvel’ın ilk defa bir projesinden zarar etti.

Thanos Vision’dan Zihin taşını almıştı ve Visin ölmüştü. Daha sonra tüm taşları toplayan Thanos dünyanın yarısını küle dönüştürmüştü. Avengers bir yolunu bulup işleri tersine çevirse de önemli süper kahramanları da kaybetmişlerdi. Thanos’un dünyayının yarısı küle çevirmeden ölen Vision nasıl geri döneceği merak ediliyor.

WandeWision 15 Ocak tarihinde Disney + (Plus)’da yayın hayatına başlıyor. Yayınlanacağı tarihte iki bölümü yayınlanması planlanıyor. Sonraki haftalarda diğer bölğmleri de geliyor. Doktor Strange’nin filme katılacağı zamana kadar. Mini dizi olarak tasarlanan ve Disney’in ilk Marvel dizisi çok ilgi çekti ve Disney Plus yaptığı açıklamada yeni içeriğine büyük bir ilgi olduğunu ve yeni katılımcılar sağladığını açıkladı.

WandaVision Mini Dizisinde Ne Tür Sürprizler Var?

Öncelikle Disney Plus ülkemizde hizmet vermediği için WandaVision’u ülkemizde izlemenin yasal yolu yok. Google WandaVision izle diye arattığınız zaman fragmanları çıkıyor. Ülkemizde Marvel sevenler bu duruma Twitter’dan tepkilerini gösteren açıklamalar yapıyordu. Disney Plus yakın bir tarihte Türkiye’de hizmet vermeyi planlanıyor. Disney Plus’ın ülkemizde ne zaman hizmet verecek tarih olarak bilinmiyor.

WandaVision izleyicilerden 100 üzerinden 97 puan aldı. İzleyiciler mini dizi hakkında farklı yorumlar yaptı. İzleyicilerin çoğu içeriği beklemediklerini farklı bir şekilde kahramanlıkların işlendiği anlatırken bazıları mini dizinin her anlamda başarılı olduğunu anlatıyordu. WandaVision 15 Şubat tarihinde iki bölümlük dizi yayımlandı. Her hafta yeni bölümler geliyor. Doctor Strange’nin diziye katılmasıyla birlikte dizi sonlanıyor.

Marvel fanları 1 saatlik bölümlerde birden çok ayrıntı olduğunu ve bu ayrıntıları dikkate aldığınız zaman dizinin daha keyifli olduğunu söylüyorlar. Mini dizinin beğenilirse birçok Marvel karakterinin dizisinin geleceği iddia ediliyor. İron Man’ın dizisinin çıkacağı gelen diğer iddialar arasında

VandaVision Trailler

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu