OyunFPS

Warface Türkiye Sunucusu Açıldı

Oyun dünyası tarafından uzun süredir oynanan ve kısa bir süre önce Türkiye’de de olan fakat geçtiğimiz sene kaldırılan Warface Türkiye sunucusu tekrardan açıldı. Geliştirici ekip ilk sunucuyu İstanbul’a kurdu. Böylelikle oyunlar çevrim içi performans ve gecikme süresinde oldukça olumlu etkiler görecek.

Warface Türkiye Sunucusu Resmi Olarak Duyuruldu
Warface Türkiye Sunucusu Resmi Olarak Duyuruldu

Warface Türkiye Sunucusu Resmi Olarak Geldi

MY.GAMES, Warface’i Türkiye’de olan oyuncular için de oldukça cazip bir hale getirmeye çalışıyor. Oyun Türkçe dil, dublaj ve ücretsiz oynanma desteğine sahip olacak. Bunun yanı sıra Türkiye sunucusu ile birlikte Warface birden fazla platformda yer alıyor. 2013 yılında oyun severlerle buluşan oyun PS4, PS5, PC, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series S/X aracılığı ile oynanabiliyor.

FPS oyunlarında kullanıcıların en dikkat ettiği noktalardan biri ise silah çeşitliliği. İçerisinde 400’den fazla gerçekçi silah bulunduran oyun, silahları kişiselleştirmeye de izin veriyor. Ek olarak oyun her güncellemesi ile birlikte yeni haritalar, yeni bölümler ve benzeri çeşitlilikler ile oyuncuların karşısına çıkmayı düşünüyor. Ücretsiz bir şekilde bütün bunları sunan oyunu indirmek için PC Warface internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu