Güncel

Warzone Yönetimi Hileleri Engellemek İstiyor

Geçtiğimiz sene kullanıcılar ile buluşan Call of Duty: Warzone bir sene içerisinde geniş bir oyuncu kitlesine ulaştı. Tabi durum böyle olunca oyun içi hilelerde durdurulması gereken bir hale geldi. Oyuncular bu durumdan bir hayli rahatsız olduklarını belirttiler. Oyuncuların yorumlarını dikkate alan Warzone yönetimi hileleri engellemek İçin çalışma içerisinde olduklarını açıkladı.

Warzone Yönetimi Hileleri Engellemek İstiyor
Warzone Yönetimi Hileleri Engellemek İstiyor

Warzone Yönetimi Hile Yapanlar Hakkında Açıklama Yaptı

Hile yapan oyuncular oyunu hile olmadan oynayanları doğal olarak sinirlendiriyorlar. Bu da Call of Duty: Warzone’un oyuncu kaybetmesine yol açıyor. Fakat ücretsiz oyunlarda hileleri engellemek pek de kolay değil. Zira oyunun kreatif yönetmeni Amos Hodge oyunu hilecilerin mahvettiğini düşündüğünü açıkladı.

Hodge ayrıca;

Kimse hilecilerden bizden daha çok nefret etmez. Bu içeriği oyuncular için yapıyoruz ve bunun oyununuzu mahvetmesine üzülürken, hayatımda yaptığım en iyi işlerden bazılarını mahvettiği için üzgünüm. Bu içeriği oyuncular için yaptım ve ekibin etrafındaki herkesin böyle hissettiğini biliyorum. Bu içeriğe kalbimizi koyduk ve şu an 100 milyon oyuncumuz var. Oyun çıkalı bir yıl oldu, bu çok büyük bir aşama ve en iyi işlerden bazılarını hilecilerin gelip mahvetmesi canımızı çok sıkıyor.”ifadelerini kullandı.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu