Oyun

Watch Dogs Legion FPS Desteği Alacak

Yeni nesil konsollara verilen önem sürekli artıyor. Yeni nesil konsollar için Watch Dogs Legion FPS desteği alacak. Reddit’te açılan “bana bir şey sor” etiketiyle oyunun yapımcısı gelen sorulara yönelik açıklama yaptı. Ubisoft’un, oyunun yeni nesil konsollarda daha yüksek kare hızı vermesi için üzerinde çalıştığını söyledi.

Yeni Nesil Konsollar İçin Watch Dogs Legion FPS Desteği Alıyor
Yeni Nesil Konsollar İçin Watch Dogs Legion FPS Desteği Alıyor

Yapımcının yaptığı açıklamada “Yeni nesil konsollar için 60 FPS desteğini geliştirme aşamasındayız. Bu geliştirmenin kesin çıkış tarihini gelecekte açıklayacağız” ifadelerini kullandı. Tüm bu açıklamalara ek olarak oyunun sosyal medya hesabından konuyla ilgili olarak bazı bilgiler paylaşıldı.

Watch Dogs Legion FPS Desteği Tarihi Belli Değil

Nisan ayının sonundan Ağustos 2021’e kadar gelecek olan güncellemelerine hiçbirinde FPS desteği yok. Bu yüzden oyun severlerin bu güncellemeyi alabilmesi için uzun bir süre beklemesi gerekebilir. Fakat beklenenler arasında olan bir diğer ihtimalse Ubisof’un bu güncellemeyi oyunculardan habersiz çıkarması.

Yeni nesil konsolların piyasaya çıkmasıyla birlikte çoğu oyun bu konsollara göre dizayn edilmeye başlandı. Özellikle bu konsollara göre düzenlenen oyunlar konsol içerisinde son derece stabil performans sağlıyor. 

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu