Oyun

Watch Dogs Legion Online PC’ye Geldi

Uzun bir bekleyişin ardından Watch Dogs Legion Online PC tarafına geldi. Londra temasıyla oyuncuları kendine sevdiren oyun, yapmış olduğu güncellemeyle birlikte bazı ufak tefek hataları da çözmüş oldu.

Watch Dogs Legion Online PC'ye Sonunda Geldi
Watch Dogs Legion Online PC’ye Sonunda Geldi

Watch Dogs 2’nin devam oyunu olarak görülen oyun, 2020 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya sürüldü. Piyasaya girdikten sonra sadece single modu bulunan oyuna Ubisoft, 3 Aralık 2020 tarihinde online modu getireceğini söylemişti. Fakat Covid-19 sebebiyle ve bazı aksilikler yüzünden verilmiş olan bu tarih oyunun çıkmış olduğu bütün platformlar için ertelendi. Bunun ardından konsollara ve Stadia’a gelen online modu sonunda PC’ye geldi.

Watch Dogs Legion Online 3.22 Güncellemesiyle Geldi

Oyuna gelen 3.22 güncellemesiyle birlikte bazı problemler giderilirken bu güncelleme çevrimiçi modu da beraberinde getirdi. Online moduyla beraber oyuncuları bazı yeni sürprizler bekliyor. Ortak yapılabilecek görevler, açık dünya görevleri, yarış etkinlikleri ve PvP arenası. Ek olarak Tactical Ops görevlerinin de 23 Mart tarihinde oyun içerisine geleceği duyuruldu.

Oyunun YouTube Üzerinde Yayınlanmış Olan Online Mod Fragmanı

Ortaya atılan bazı iddialara göre oyunun PC online modu bazı problemleri de beraberinde getirdi. Son gelen güncellemeyle birlikte bazı sorunlar ortadan kalkmış dahi olsa bu problemlere yenileri eklenmiş gibi gözüküyor. Epic Games’te 5 aydır var olan oyun içinde bulundurmuş olduğu problemler yüzünden büyük bir eleştiri topluyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu