Oyun

Watch Dogs Legion’ın İçerikleri Detaylandı

Ubisoft daha önce Watch Dogs’un ilk kahramanı Aiden Pearce’ın Sezon Ödülü ile oynanabilir karakter olarak Watch Dogs: Legion‘a geleceğini söylemişti. Geliştirici ekip şimdi de aksiyon ve macera dolu olan bu serinin yaklaşan üçüncü oyunu için lansman sonrası planlarını, yayınladığı tanıtım videosuyla birlikte açıkladı.

Legion Karakterler
Watch Dogs Legion Karakterler

Watch Dogs: Legion’ın çok oyunculu modu 3 Aralık’ta bütün ortamlarda ücretsiz bir şekilde yayınlanacak. Ayrıca ücretsiz tek oyunculu ek paket içeriğinin de 2021’de yayınlanması planlanıyor. Ubisoft, oyun haberlerinde, Aralık ayındaki ücretsiz çevrimiçi mod güncellemesiyle birlikte oyuncuları tam olarak nelerin beklediğini açıkladı. Ayrıca tek oyunculu ek paketinde hangi yenilikleri beraberinde getireceği ortaya çıktı.

Watch Dogs Legion Güncellemesi Neleri Getiriyor?

  1. Oyuncuların arkadaşlarıyla 4 oyuncuya kadar takım oluşturabilecekleri, Londra şehrini keşfedebilecekleri ve yan etkinliklere katılabilecekleri serbest dolaşım kooperatif açık dünya.
  2. Oyunculara yeni oynanış mekanikleri sunan ve mükemmel bir takım kurma fırsatı veren 2-4 oyunculu yeni görevler.
  3. Takım çalışması ve verimlilik gerektiren 4 oyunculu Tactical Ops görevleri.
  4. 4-8 oyuncunun silahlı örümcek robotları kontrol edebildiği ve herkesin ücretsiz bir ölüm maçında savaşmış olduğu ilk PvP modu Spiderbot Arena.

Oyuna 2021 yılında gelmesi planlanan ücretsiz tek oyunculu ek paket, yeni yeteneklere sahip yeni karakterler, yeni görev içeriği ve New Game Plus sürümüyle yerini alacak. Ubisoft ayrıca Legion’a Sezon Ödüllerinde katılacak dört oynanabilir karakterin hepsini duyurdu. Aiden Pearce ve Watch Dogs 2’den Wrench, yeni bir Bloodline serisinde yer almış olacak. Oyuncular ayrıca Mina ve Assassin Order üyesi Darcy‘yi de kontrol edebilecek güce sahip olacak. Mina, üzerinde deney yapılan transhuman olması nedeniyle zihin kontrolü yeteneklerine sahip.

Yukarıdakilere ek olarak Sezon Ödüllerini satın alanlar, ekstra DedSec görevlerine ve 2014 yılında çıkmış olan Watch Dogs Complete Edition‘a erişim sağlayabilecek. Serinin yeni oyunu için yayınlanan aksiyon dolu fragmanını aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz.

Watch Dogs: Legion PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia ve PC platformları için 29 Ekim‘de piyasaya sürülmüş olacak. Oyun ayrıca yeni gelen sürümüyle PlayStation 5, Xbox Series X ve Series S konsollarının lansman oyunu olacak.

Ubisoft ile ilgili diğer haberlerimize de göz atabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu