Güncel

WeCrashed Uyarlamasına Ünlü İsimler Katıldı

WeCrashed televizyon uyarlaması, kötü yönetim ve genel bir vizyon eksikliği nedeniyle çökene kadar bir zamanlar 47 milyar dolar değerindeki ticari bir emlak şirketi olan WeWork’un yükselişini ve düşüşünü anlatan aynı isimli podcast’ten uyarlandı. 90’lı yıllarda yayınlanan My So Called Life dizisinden beri bir televizyon yapımında göremediğimiz Jared Leto, uzun bir aradan sonra bir serinin kadrosuna katıldı.

Jared Leto, dizide CEO Adam Neumann rolünü üstlenirken Anne Hathaway de Neumann’ın eşi ve WeWork kurucu ortağı Rebekah Neumann rolünü üstlenecek. Ayrıca Leto, Emma Ludbrook ile birlikte Paradox yapım şirketi aracılığıyla uyarlamanın yönetici yapımcılığını üstlenecek.

WeCrashed Kadrosuna Anne Hathaway Katıldı
WeCrashed Kadrosuna Anne Hathaway Katıldı

Apple Tv +’da Çılgınca Bir Hikaye “WeCrashed”

Dizi, dünyanın en değerli girişimlerinden biri olan WeWork’un ve kaotik aşkıyla her şeyi mümkün kılan narsistlerin açgözlü yükselişini ve kaçınılmaz düşüşünü konu ediniyor. Wondery adlı bir platformda yayınlanan podcast’in kısa özeti ise şöyle;

“WeWork’un kurucuları tarih yazmanın eşiğinde olduklarını düşünüyorlardı. Şirket 47 milyar dolar değerindeydi, büyük bir halka arz için hazırdı ve karizmatik CEO’su Adam Neumann dünyayı değiştireceğini düşünüyordu. Adam’ın WeWork için dünyanın en bilgili yatırımcılarından bazılarına sattığı bilgiç bir vizyonu vardı. Ancak vizyonu şirketin gerçekliğiyle uyumlu muydu? Bu bir umut, kibir, çokça para, büyük mahvoluşlar ve insanların “tek boynuzlu atları” kovalamak için gidecekleri uzun mesafelerin hikayesi.”

WeWork şirketinin hâlâ ortalıkta olduğunu fark ettiğinizde WeCrashed’ın kulağa daha da çılgınca gelen bir hikâyesi var. Apple TV + için bu dizinin podcast’ten televizyona uyarlanması şimdiden büyük ses getirdi. Başarılı oyuncu ve yönetmenlerden oluşan kadrosuyla heyecan uyandıran dizinin yayınlanma tarihi ise henüz açıklanmadı.

Kaynak
‘WeCrashed’ TV Adaptation Ordered to Series By Apple TV+ as Anne Hathaway Joins Cast Alongside Jared Leto

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu