Güncel

WhatsApp Sticker Güncelleniyor!

WhatsApp Messenger, en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biridir. Uygulama, 2021’in başında dünyanın her yerindeki halkın tepkisinden payını almış olmasına rağmen hala insanlar arasında yaygın olarak kullanılıyor. Kullanıcıların mesajlar, sesli mesajlar, sesli ve görüntülü aramalar yoluyla belgeleri, konumu, görüntüleri ve diğerlerini paylaşarak başkalarıyla bağlantı kurmasını sağlayan WhatsApp Sticker’lar için bir yenilik getiriyor.

WhatsApp Sticker
WhatsApp Sticker Yenileniyor

WhatsApp Sticker Arama Özelliği Nasıl Kullanılır?

Her uygulama, büyük miktarda genel tepkiden geçmesini sağlayan bir tür zayıf noktayla karşı karşıyadır. Whatsapp’ın bu yılın başında karşılaştığı uygulama, uygulamanın yaptıkları her şey konusunda çok dikkatli olmasını sağladı. O zamandan beri Whatsapp’ın yeni güncellemeleriyle ve ayrıca kullanıcılarını bilgilendirerek küçük adımlar attığı görüldü.

Whatsapp daha önce kullanıcılarının yalnızca emojiler ve GIF’leri aramasına izin verdi, ancak son zamanlarda sosyal medya platformu yeni özelliğini duyurmak için Twitter’a gitti. kullanıcıların belirli çıkartmaları aramasına olanak tanıyan yeni bir özellik yayınlayacaklarını oradan duyurdu. Bu çıkartma arama özelliği sayesinde, kullanıcıların konuşmalarına bağlı olarak birisine tam olarak istediklerini göndermeleri kolaylaşacaktır.

WhatsApp Tweet

Kullanıcıların uygulamada özelleştirilmiş çıkartmaları arayabilmeleri için, çıkartma arama özelliği hem Android hem de IOS kullanıcıları için dünya çapında mevcuttur. Whatsapp, bu özelliği duyururken, ‘Seni sevdiğimi söylemem gerekiyor mu?’ için bile etiketlerin mevcut olduğundan bahsetti. Whatsapp’ın bu özelliği çok güzel çünkü hangi sohbet olursa olsun, içine etiket eklenerek daha eğlenceli ve keyifli hale getirilebilir.

Kaynak
WhatsApp has rolled out a new ‘sticker search’ feature for both Android and iOS users

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu