Güncel

WhatsApp Web’in Telefonsuz Kullanılması için Çalışmalar Sürüyor

WhatsApp’ın yaptığı en iyi şeylerden biri 2015 yılının Ocak ayında WhatsApp Web’i dünyaya tanıtmak oldu. Pek çok insan, gün geçtikçe artan iş yükü nedeniyle WhatsApp’ın web hizmetine büyük ölçüde güveniyor. Bu sayede en çok WhatsApp Web kullanılıyor. Tek bir cümleyle özetlemek gerekirse, WhatsApp’ın Web sürümü insanların hayatlarını kolaylaştırdı.

WhatsApp Web
WhatsApp’ın Web Sürümü Telefonsuz da Çalışacak Mı?

İnsanların yıllar içinde buldukları tek kusur, WhatsApp Web’de WhatsApp hesabınızı kullanmak için telefonlarınıza bağlı kalmak zorunda olmaktır. Telefonların kullanım sırasında her zaman internete bağlı olması gerekir. WhatsApp’ın bir süredir birden fazla cihaz desteği üzerinde çalıştığı bildiriliyor. WhatsApp Web’in şimdi ne kadar kolay kullanılacağını hayal edebiliyor musunuz?

WABetaInfo’ya göre, Beta programına katılırsanız WhatsApp, hesabınızı dört masaüstü cihaz üzerinden kullanmanıza izin verecektir. Program bile henüz WhatsApp beta kullanıcıları tarafından tam olarak kullanılamıyor. Çok uluslu teknoloji devi şirketin beta kullanıcı listesini bu kadar önemli bir şeyi bitirmek için genişletmesi bekleniyor. Uygulamanın test programının hem WhatsApp hem de WhatsApp işletme hesabı sahipleri için mevcut olduğu bildiriliyor.

WABETA

WhatsApp uygulamasının ihtiyaç duyulan haliyle, kullanıma sunulduğunda bu özellik kesinlikle herkesi fırtınaya sürükleyecektir. Çünkü bu, WhatsApp Web’e büyük ölçüde bağımlı olan kullanıcılar için çok beklenen bir haberdi. WhatsApp’ın bu özelliğe en kısa sürede sahip olması bekleniyor. Böylece en yakın zamanda özellik kullanıcılara sunulabilir.

Kaynak
WhatsApp to introduce the use of WhatsApp Web without a connected phone

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu