K-Pop

Wonho 5 Şarkısıyla Billboard’da!

Wonho Love Synonym isimli yeni çıkardığı albümünde yer alan 5 şarkısıyla Billboard listesine girmeyi başardı. Albümün çıkış parçası olan “Lose” ile birbiri ardına muhteşem başarılar kazanıyor. Kısa süre önce büyüleyici albümünü çıkaran sanatçı, albümde yer alan 8 parçanın 5’iyle Dünya Dijital Şarkı Satışları listesinde güzel bir başarı elde etti.

Wonho Love Synonym
Love Synonym

Wonho Hangi Şarkılarıyla Listede Yer Almayı Başardı?

Wonho, bu haftanın Dünya Dijital Şarkı Satışları listesinde, süper havalı hitlerinden bazılarıyla listeye hüküm sürdü. Albümün başrolü Lose 5.sırada yer alırken şarkıcı KIIARA’nın yer aldığı Ain’t About You isimli nefis melodi 18.sırada yer aldı. Yine albümde yer alan Devil isimli parça 22.sırada, Weneed 23.sırada Flash ise 25.sırada yer aldı.

Tatlı idolün son albümüyle bu başarıyı hak ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Sadece iki albümle Wonho, yaratıcı dehasını çarpıcı bir şekilde öne çıkaran çok çeşitli müzikal spektrumlarıyla hayranlarının nefeslerini kesti. İdol ilk albümünde olduğu gibi Love Synonym (#2) Right For Us’la sanatsal yeteneklerini gösterişli bir şekilde sergiliyor.

Albüm sevgi ve kayıp temalarını, patlayan EDM ritimlerinden yumuşak piyano temelli sayılara kadar uzanan eklektik bir melodi karışımıyla açıklıyor. Üstelik albüm, duygularını her melodide girift bir şekilde göstermekten gerçekten çekinmeyen solistin vizyoner ruh halinin bir kanıtı olarak duruyor. Albüm piyasaya çıktığında, Dünya Çapında iTunes Albüm Listesi’nde 5.sırada yer aldı.

Ayrıca albüm tüm dünyada 13 bölgede iTunes K-Pop listesinde ilk 10’da yer aldı. iTunes Pop Albümleri Listelerinde 3 numaraya kadar yükseldi. Bu başarılar Wonho’nun oldukça yetenekli ve hesaba katılması gereken bir güç olduğunu gösteriyor. Ek olarak Wonho yaklaşan ikinci çevrimiçi solo konseriyle de hayranlarının kalbini ısıtacak görünüyor.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu