K-Pop

Wonho LOSE için Teaser Paylaştı

Monsta X’ten 4 Eylül 2020 tarihinde ayrılan k-pop yıldızı Wonho Lose için için müzik videosu teaser’ı yayınladı. Görünüşe göre Wonho, yaklaşan geri dönüşünde kendisinin karanlık bir yönünü gösterecek. LOSE, sevilen vokalistin ilk albümü olacak Love Synonym (#2) Right For Us’a bağlı bir parça olacak. Parçanın teaser’ı koyu renkli ve tek renkli fotoğraflar arasında geçiş yapıyor. Ayrıca ileri geri yapılan çekimler konseptin gizemini güçlendiriyor.

WONHO LOSE
WONHO LOSE

Wonho Lose Teaser Ne Anlatıyor?

Tanıtım videosu Wonho’nun bir projeksiyon odasında oturmasıyla başlıyor. Ardından, çekimi tek renkli bir ayara getiren kollu bir anahtar çevriliyor. Burada yakışıklı şarkıcı, uzun bir yemek masasında tek başına otururken görülüyor. Buraya kadar olan sahnelerde Wonho, biraz tedirgin görünüyor. Ayrıca birbirine eşlik eden yoğun ritimlerde bu düşünceyi güçlendiriyor.

Daha sonra çeşitli güçlü sahnelerde vokalistin flaşları geliyor. Ardından şarkıcı ciddi bir bakışla gizemli bir kızın önünde dururken görülüyor. Sonrasındaysa Wonho, suyla dolu karanlık bir yerde endişeli bir görünüm sergileyerek yine merak uyandırıyor. Parçanın ritimleri ve şarkıcının sesi de videonun ilgi çekici unsurlarına büyük ölçüde katkı sağlıyor.

WONHO LOSE Teaser

Gelecek albümü için beklentileri oldukça artıran Wonho, ilk geri dönüş albümüyle hayranlarının çok beklediği melodilerini ortaya çıkaracak. Part 2 Love Synonym (#2) Right For Us 26 Şubat Cuma günü çeşitli müzik kaynaklarında yayınlanarak hayranlarıyla buluşacak.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu