Oyun

World of Tanks Steam’e Çıkıyor

Oyun severler tarafından oldukça fazla sevilen ve 160 milyon oyuncuya sahip olan World of Tanks Steam’e geliyor. Max Chuvalov yapmış olduğu açıklamada “oyunu 2021 yılı içerisinde Steam platformuna getirmeyi planlıyoruz” dedi. Çıktığı günden itibaren büyük bir oyuncu kitlesine eşlik eden oyun, platform sayısını arttırarak daha büyük bir oyuncu kitlesi elde etmek istiyor.

Dünya Çapında Oldukça Fazla Oynanan World of Tanks Steam'e Geliyor
Dünya Çapında Oldukça Fazla Oynanan World of Tanks Steam’e Geliyor

World of Tanks Steam’le Birlikte Çok Fazla Platformda Olacak

World of Tanks, çoğu platform üzerinde oynanabiliyor. Sadece PC’de olmasının yanı sıra Nintendo dâhil çoğu konsolda da olan oyun bu yıl itibariyle Steam’e de çıkış yapacak. Böylelikle oyunu Steam üzerindeki arkadaşlarınızla da çok daha kolay bir şekilde oynama imkânına sahip olacaksınız.

World of Tanks Hakkında

Oyun 2. Dünya Savaşını konu alıyor. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oynayabildiğiniz oyunda verilen deneyim puanlarıyla rütbe atlıyorsunuz. Her rütbe atladığınız zaman karşınıza gelen oyuncular da size denk oluyor. Böylelikle oyunun seviyesi de gittikçe artıyor. Oyun içerisinde 600’den fazla tank bulunurken ilk çıktığı sürümünden bu yana oldukça fazla yol kat etti.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu