GüncelOyun

Xbox Game Pass Kasım 2020’de Çıkacak Oyunlar

Microsoft şirketi Xbox Game Pass Kasım 2020’de çıkacak oyunların duyurusunu yaptı. MicrosoftXbox Game Pass sistemine neredeyse her ay yeni oyunlar eklemeye devam edecek gibi duruyor. Gelin yapılan duyuru ile Xbox Game Pass Kasım 2020 oyunlarına birlikte bakalım.

Xbox Game Pass Kasım 2020 Çıkacak Oyunlar
Xbox Game Pass Kasım 2020 Çıkacak Oyunlar

Carto (27 Ekim 2020)

Kullanılabilen sistem türü (PC ve Xbox One)

Oyuna adını veren karakterin rolünde olacağımız oyunda, Carto’nun başından geçen olaylar anlatılıyor. Büyük fırtına sonrasında ninesinden ayrılan karakter, onunla yeniden buluşabilmek için doğuştan gelen insanüstü güçleri ile etrafındaki haritayı ve dünyayı değiştirerek ilerlemek durumunda kalıyor. Her yeni parça keşfinden sonra da, bunları yeniden düzenleyip bölümleri şekillendirme fırsatı oluyor. Bu sebeple yeni yollar, bulmacalar ve hikâye anları oyuncuların karşısına çıkıyor. 

Xbox Game Pass Kasım 2020
Xbox Game Pass Kasım 2020

Grim Fandango Remastered (29 Ekim 2020)

Kullanılabilen sistem türü (PC ve Xbox One)

Oyunda temelinde Ölüler Diyarı adlı yere yolculuk yer alıyor. Manny Calavera adlı kahramanımızın karşılaştığı komploda karaktere oyuncular  yardımcı oluyor. Dünyadan göçen ruhların durduğu yer olan Ölüler Diyarı, iyi ve kötü olmak üzere ayrılan ruhların son yolculuklarına çıkartılan bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Manny Calavera ise bu ruhlara karşı 4 yıl süren son yolculukları için gösterişli paketler satan bir seyahat danışmanı. Ancak karşılaşacağı bazı olaylar onun büyük bir tuzak içerisinde olduğunu fark etmesini sağlıyor. Manny bu tuzağı çözmek için senelerce süren uzun bir yolculuğa çıkıyor. 

PlayerUnknown’s Battlegrounds (29 Ekim 2020)

 Kullanılabilen sistem türü (xCloud ile Android) 

2017 yılında oyun piyasasında satışa sunulmuş olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, Battle Royale türünden oyunlarının en önemli temsilcisinden biri oluyor. Yüz ve yüze yakın oyunculunun paraşüt ile adaya iniş yapıp silah ve donanım edinerek birbirlerine karşı hayata kalma mücadele veren bir oynanış sunan FPS oyun türü olarak karşımıza çıkıyor. Harita üzerindeki güvenli bölge adı verilen alan zamanla daralır, oyuncuların hedefi hayatta kalmayı başaran son oyuncu olmak ve çorba parasını çıkarmak oluyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu