GüncelOyun

Xbox Series X’in Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Firma, uzun zamandır büyük bir heyecan ile beklenen Xbox Series X’in fiyatını ve çıkış tarihini açıkladı. Ayrıca Microsoft, yeni oyun konsolunun ne zaman sipariş edilebileceğini de duyurdu.

Xbox’ın resmî sitesinde bir güncelleme yapan Microsoft, bu site üzerinden Xbox Series X ile ilgili tüm merak edilenleri açıkladı. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre oyun severler, Xbox Series X’e sahip olmak için ne kadar ödeyecekleri ve bu oyun konsolunu ne zaman sipariş edebileceklerini artık biliyor.

Xbox Series X’in Piyasaya Çıkış Tarihi

Xbox Series X’in Piyasaya Çıkış tarihi 10 Kasım 2020
Xbox Series X’in Piyasaya Çıkış tarihi 10 Kasım 2020

Microsoft Central, heyecanla beklenen Xbox Series X için bir makale hazırlayarak, bu oyun konsolunun 10 Kasım’da çıkacağını duyurdu. Microsoft tarafından yapılan açıklamalar da bu iddiaları doğruluyor.

Xbox Series X Fiyatı

Microsoft, güncellediği internet sitesinde Xbox Series X’in merak edilen fiyatını açıkladı. Microsoft’un açıkladığı fiyat, bir süredir dillendirilen şekilde oldu. Buna göre kullanıcılar, bu konsola sahip olmak için 499 dolar (3,750 TL + vergiler) ücret ödeyecekler. Oyun severler, bu bedeli doğrudan ödemeyi tercih edecekleri gibi Xbox All Access aracılığı ile 24 aylık taksit ile bu oyun konsolunu alabilecek.

Xbox Series X’in Fiyatı Belirlendi
Xbox Series X’in Fiyatı Belirlendi

Xbox All Access, kullanıcılara önemli avantajlar sağlayan ücretli bir program. Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre oyuncular, Xbox Series X, Xbox Live ve Xbox Game Pass Ultimate’yi bir araya getirerek sunduğu uygulama aracılığı ile oyunculara 24 ay (2 Yıl) taksit imkânı sunacak. Firma, bu hizmetin şu an için sadece belirli bölgelerde kullanılabildiğini ancak 2021 yılında daha çok ülkede, Xbox All Access hizmetinin kullanılabileceğini söylüyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu