Güncel

Xbox Tarihindeki En Büyük Lansman Yapıldı

Xbox’ın başkanı Phil Spencer yaptığı açıklamada Xbox Series X’in konsol tarihinin en büyük lansmanının yapıldığını söyledi.

Resmi Twitter hesabından paylaşım yapan Xbox başkanı Phil Spencer “Xbox tarihindeki en büyük lansmanı desteklediğiniz için sizlere sonsuz teşekkür ederiz” dedi. Sözlerine “ 24 saat içinde daha fazla ülkede, her zamankinden daha fazla yeni konsol satıldı” diyerek devam eden Spencer, “Bize oyunun birleştirici gücünün her zamankinden daha önemli olduğunu göstermeye devam ediyorsunuz” dedi ve Xbox alan ve destekleyen herkese çokça teşekkürlerini sundu.

Xbox Tarihindeki En Büyük Lansman
Xbox Tarihindeki En Büyük Lansman

Elbette ki, tedarik sorunları lansmanda gündeme geldi. Ancak yapılan açıklamda 2020 yeni nesil konsolların 2021 yılına ertelenmeyeceği ifade edildi. Çünkü halen devam etmekte olan COVID-19 pandemi dönemi sebebiyle yeni nesil konsolların 2021’e ertelenmesi bekleniyordu.

Henüz Xbox Series X veya Xbox Series S alma şansı elde edemediyseniz, yapılan arz ve talep doğrultusunda ilerleyeceğini bilmenizde fayda var. Çoğu çevrimiçi perakendeci, Kasım ve Aralık aylarının geri kalan döneminde arz ve taleplerin daha yüksek olacağını belirtti. Aşağıdan Phil Spencer’in Tweetine göz atabilirsiniz.

Xbox Tarihindeki En Büyük Lansman Tweet

Güncel haberlere anında ulaşmak için Teknotomy Güncel sayfasını takipte kalın!

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu