Android

Xiaomi Mi 11 Serisi İçin Tarih!

Xiaomi’nin merakla beklenen Mi 11 serisi ile ilgili bir iddia internet tarafına sızdırıldı. Güvenilir kaynakların yaptığı açıklamalara göre Xiaomi Mi 11 serisi ile çıkması planlanan tarihten daha erken görüşeceğiz. Aynı şekilde başka bir söylentinin Samsung için de ortaya atılması ile birlikte 2021 yılının ilk aylarından beklentilerimiz gittikçe artıyor.

Xiaomi Mi 11 Serisi Erken Gelecek

Xiaomi telefonlar ile ilgili birçok bilgi kırıntısına liderlik eden Digital Chat Station, attığı tweet ile birlikte Xiaomi’nin yüksek ihtimal ile Mi 11 olacak amiral gemisi modelinin Ocak ayında çıkış yapacağını belirtti.

Xiaomi Mi 11 Serisi Erken Gelebilir
Xiaomi Mi 11 Serisi Erken Gelebilir

Aynı şekilde Samsung Galaxy S21’in de 2021 Ocak ayında çıkış yapacağı ile ilgili farklı bilgi kaynaklarından söylentiler de var. Çinli teknoloji devi OnePlus’ın yeni modeli olan 9’un da Nisan yerine Mart ayında çıkış geleceği söyleniyor.

Eğer ki ortaya atılmış olan bu sızıntılar doğru çıkarsa 2021 yılının ilk çeyreğinin amiral gemisi telefonların ayları olacağını kolay bir şekilde söyleyebiliriz.

Cihazın sistemsel özellikleri hakkında çok az detay bulunuyor. En güvenilir detayın ise, cihazda çoğu oyun severin merakla beklediği Snapdragon 875 işlemcisi yer alıyor. Bununla birlikte Android 11 işletim sistemi ve MIUI 12 ile gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu