E-SporCS:GO

XPG CS:GO Turnuva Kayıtları Açıldı

Tamamen online bir şekilde düzenlenecek olan turnuvaya ülkemizdeki bütün oyuncular kolay bir şekilde katılabilecek. XPG ve Adeks iş ortaklığı ile olan gerçekleşecek turnuvanın ilk eleme turu 2 Ocak’ta!

XPG CS:GO Turnuvasının Kayıtları Açıldı
XPG CS:GO Turnuvasının Kayıtları Açıldı

XPG CS:GO turnuvasının büyük finalleri 8 adet takımla yapılacak. Tekli eleme usulü ve 3 maç üzerinden oynanacak olan turnuvada, finallerde harita yasaklaması olacak. İki elemeden de galip ayrılan takımların çapraz bir şekilde eşleşeceği büyük final maçının finalinde izleyenlere canlı yayın sunulacak. Canlı yayın, 3 farklı sunucu tarafından sunulacak ve OyunGuruTV kanalında olacak.

XPG CS:GO Turnuva Hakkında Bilgiler

Turnuvaya 256 takım sahiplik yapacak. Maçlar ikili eleme formatında oynanacak ve oyun final turuna kadar tek maç şeklinde ilerleme kaydedecek. Final maçı ise üç tur üzerinden oynanacak.

Turnuva harita havuzu ise “Dust II, Inferno, Mirage, Nuke, Overpass, Train, Vertigo” haritalarından oluşacak. Maçın başlama süresine 10 dakika gibi bir süre kaldığında oyuncular turnuva yöneticisi eşliğinde harita Banı gerçekleştirebilecek. Final karşılaşmasındaki takımların kaptanı sırasıyla üçer harita yasaklayacaklar ve sona kalmış olan harita karşılaşmanın oynanacağı harita olarak seçilecek.

Turnuva Ödül Havuzunda Neler Var?

  1. Olan takıma: 5 adet XPG Gammix S50 Lite 512 GB M.2 SSD
  2. Olan takıma: 5 adet XPG Summoner Klavye           
  3. Olan takıma: 5 adet XPG Battleground XL Prime Mousepad

Turnuva hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için XPG CUP’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu