Güncel

XPG LEVANTE 360’ı Duyurdu

Oyuncu bilgisayarı cümlesi geçtiğinde direkt olarak RGB ledlerle modifiye edilmiş, son derece güzel gözüken ve fanlarıyla gözleri tam anlamıyla büyüleyen bilgisayarlar geliyor. Bu bilgisayarlar tabii ki sadece görüntü anlamında değil içindeki parçaların verdiği performansla da özellikle oyuncuların fazlasıyla beğenisini kazanıyor. İyi bir oyuncu bilgisayarının en önemli noktası ise iyi bir soğutma sistemidir.

XPG LEVANTE 360'ı Duyurdu
XPG LEVANTE 360’ı Duyurdu

Oyuncular ve e-sporcular için hazır sistemler, bilgisayar bileşenleri ve çevre birimleri üreten XPG, hepsi bir arada soğutma sistemleri arasına yeni bir isim daha kazandırdı. XPG, soğutma sistemleri arasına gerek göze hitap eden gerekse de iyi bir performans sunan LEVANTE 360 modeli sıvı soğutma sistemini eklediğini ifade etti.

XPG, Asetek ile iş birliği yaptı ve LEVANTE 360‘ın üretiminde Asetek tarafından geliştirilen patentli soğutma sistemini kullanıma koydu. İşlemci ısısını kontrol altında tutabilmek edebilmek için PWN kontrol desteği sunan ve bir pompa içeren XPG LEVANTE 360, 360 mm uzunluğa sahip radyatör sayesinde oldukça etkili bir soğutma performansı ortaya koyuyor.

XPG LEVANTE 360'ı Duyurdu
XPG LEVANTE 360’ı Duyurdu

Soğutma performansından ziyade XPG LEVANTE 360′ta bulunan 3 adet 120 mm ebadındaki fanlar hem soğutmaya katkıda bulunurken hem de RGB aydınlatması desteği ile kasaların görünüşünü çok daha iyi duruma getiriyor. Pek çok ana kart modeliyle uyumlu olan XPG LEVANTE 360ARGB bağlantısını kullanmak istemeyenler için ekstra olarak kendi kumandası ile geliyor. Bu şekilde ana kartın ARGB portuna bağlantılı olmasa da fanların ve bloğun ledlerinin renk ayarları değiştirilebiliyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu