Güncel

Yaani Mail Gmail’e Rakip mi?

Teknoloji bu kadar gelişmemişken insanlar sevdikleriyle mektupla haberleşirdi. Gittikçe yaygınlaşan mail de aslında temel olarak aynı işlevi görse de aralarında bir çok fark bulunuyor. Mail daha çok işle alakalı haberleri, dosyaları paylaşmak için kullanıyor. İkinci fark ise mektup gönderdikten sonraki uzun bir bekleyiş, mailde söz konusu değil. İş dünyasının olmazsa olmazı olan mail hizmetini bir çok firma farklı platformlar aracılığı ile sağlıyor. En çok kullanılan mail ise Google’a ait. Google’a arada rakip firmalar bulunsa da Gmail’in kullanıcı sayısına ulaşabilen yok. Yeni bir rakip ise Yaani Mail. E-posta servisi yerli bir uygulama olarak yaklaşık olarak 1 milyon kullanıcı sayısını aştı.

Yaani Mail Google Gmail'in Yeni Rakibi
Yaani Mail

Yaani Mail Özellikleri Nelerdir?

  • E-posta servisi kullanıcılarına mailler için 2 GB  ek saklama alanı sunuyor.
  • Mobilde sade ve kullanışlı ara yüz sunan uygulama, spam ve virüslere karşı ayrı bir filtre sunuyor.
  • Sadece bireysel kullanıcılar değil kurumsal kullanıcılar da uzantılarını ekleyerek e-posta servisinin sunduğu çözümlerden faydalanabiliyor.
  • Yasal metin, imza, feragatname gibi  kurumsal işlemleri ücretsiz sunuyor.
  • Son olarak e-posta servisi Kurumsal Yönetim Paneline sahip tek mail adresi olarak ön plana çıkıyor.

E-posta servisi kullanışlı ara yüzü ile 1 milyon rakamının giderek yükselmesi bekleniyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu