Exxen

Yeni Exxen Programının Fragmanı Yayınlandı

Türk medyasının en popüler isimlerinden bir tanesi olan Acun Ilıcalı‘nın Exxen adında yerel bir internet platformu oluşturacağını açıklamasının ardından Exxen hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Yeni Exxen Programı
Yeni Exxen Programı

Önümüzde ki senenin başlarında yayın hayatına başlayacak olan Exxen’de geçtiğimiz günlerde bir gelişme daha yaşandı. Acun Ilıcalı resmi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile yeni Exxen programı Fight Club‘ın resmi fragmanını takipçileri ile paylaştı.

İşte Yeni Exxen Programı

yeni Exxen programı Fight Club

Acun Ilıcalı’nın İnstagram’ın story bölümünden paylaştığı videoda 11 adet boksörün yer aldığı Fight Club resmen açıklandı. Paylaşılan videoya göre Exxen izleyicileri 11 adet dövüşçünün aynı evde kaldığı bir program ile karşı karşıya kalacak.

Buna ek olarak Fight Club kadrosunda dövüş spikerliğinde nam salmış Bilgehan Demir ve eski Survivor yarışmacılarından Avatar Atakan da yer alacak.

1 Ocak’ta izleyiciler ile buluşacak olan Exxen için şu an söylenti aşamasında bir çok proje yer alıyor. Acun Ilıcalı Exxen’de Fight Club’ın yanında bir çok dizi ve belgesel de yayınlayacak.

Arkasında profesyonel isimlerin çalıştığı büyük projelere ek olarak Reynmen ve Orkun Işıtmak gibi ünlü youtuberlar da Exxende olacak.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu