Güncel

Yeni FIFA 21 Güncellemesi

Dünyanın en popüler futbol oyunlarından olan FIFA’nın yeni oyunu FIFA 21 Eylül ayında futbol severler ile buluştu. Bir çok oyunda olduğu gibi FIFA 21’de bir çok hata ile oyuncuların karşısına çıktı. Electronic Arts yayınladığı yeni FIFA 21 güncellemesi i ile bir çok hatayı düzeltirken oyuncular için yeni içeriklerde sundu.

Dünyanın en çok oynanan futbol oyunlarından bir tanesi olan FIFA 21 FIFA 21 1.06 adlı yeni güncellemesini PlayStation 4, PC ve Xbox One oyuncuları için aktif etti. Şu anda bütün oyun konsolları tarafından erişilebilir olan 1.06 güncellemesi hem bir çok hata düzeltmesi hem de mevcut oyun modları için bir çok yenilik barındırıyor. Oyunu ilk açtığınız zaman bütün yenilikleri detaylı olarak görebilirsiniz.

Yeni FIFA 21 Güncellemesi
Yeni FIFA 21 Güncellemesi

Yeni FIFA 21 Güncellemesi İle Hakemlerin Sarı Kart Verme Olasılığı Azaltıldı

Yeni oyunda oyuncuları en çok rahatsız eden noktalardan biride oyundaki hakemlerin çok fazla sarı kart göstermesiydi. Yeni güncelleme ile bu sorun ortadan kaldırıldı. Ayrıca artık “Top Yuvarlamadan Kepçeye Dönüş ” hareketini yalnızca beceri hareketi 5 yıldız olan oyuncular kullanabilecek.

Yeni Güncelleme ile Ultimate Team’e Gelen Yenilikler

Yeni FIFA 21 Güncellemesi
Yeni FIFA 21 Güncellemesi

Kadro ekranındayken transfer pazarı bölümünde bir oyuncuya teklif gönderdiğinizde teklifinizi kazanması yada başka birinin sizi geçmesi durumda yeni bir animasyon ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Ayrıca yine aynı bölüme oyuncuların sahip olduğu transfer tekliflerini görmek için yeni bir simge eklenmiş durumda.

Ortak mesajlaşma pencereleri spesifik olarak değiştirilmiş durumda. Ayrıca artık maç başlangıcı ekranında yalnızca tek yönlü ping değerini değil gidiş-dönüş ping değerini görebiliyorsunuz.

Oyuna girdiğiniz zaman yeni güncelleme notları ile karşı karşıya kalacaksınız. Oyuna ulaşımı olmayanlar için buradan bütün güncelleme notlarına ulaşabilirsiniz.

Yaşanan olaylardan anında haberdar olmak için Teknotomy güncel bölümüne bakabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu