OyunFPSGüncel

Yeni FPS Oyunu Time To Stop Time Geliyor

Sicarius tarafından geliştirilmekte olan CreativeForge tarafından yayınlanacak Time to Stop Time, yeni bir FPS oyunudur. Oyun, CreativeForge aynı zamanda Hard West ve Phantom Doctrine gibi oyunların yayıncısıdır. Şuana kadar Steam platformu üzerinden 10 adet oyun yayınlandı.

Time to Stop Time
Time to Stop Time

Time to Stop Time, yeni bir FPS zaman manipülasyon oyunu. Oyunun geliştiricisi olan Sicarius, iki kişiden oluşan bir ekip. Bu ekip oyunu yapım aşamasındayken Quicksilver ve JoJo’s Bizzarre Adventure’dan aldı. Oyunun mekanikleri Superhot’ta bulunan mekaniklere oldukça fazla benziyor. Oyunu yayınlamadan CreativeForge Games sorumlu olacak.

Time to Stop Time, 6 Kasım’da PC için Steam platformundan yayınlanacak. Oyuncuların kendilerini buldukları, herhangi bir duruma kendi çözümlerini bulmalarına izin verecek bu oyunda ayrıca yaklaşan bir krizi çözme zamanı  geldiğinde yaratıcı düşünceye teşvik edecek. Oyunda, birbirinden farklı nesnelerin taşınması ve kendiliğinden ortaya çıkacak silahların oyun içerisinde değişiklik katacağı gibi aynı zamanda çeşitlilikte sağlanmış olacak.

Son olarak oyun, 40’tan fazla Time Sandbox seviyesi, çılgınca farklı senaryolar ve bulmacalar sunacak. Oyun için yayınlanmış olan Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Aşağıda ayrıca oyun için ayrıca yayınlanmış sistem gereksinimini görebilirsiniz ancak şimdilik minimum sistem gereksinimleri yayınlanmış.

Time to Stop Time Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3 2100, AMD FX 8350 veya daha yüksek
  • RAM: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: (DirectX11) AMD Radeon HD 5770 1024 MB / NVIDIA GTS 450 1024 MB
  • DirectX: Version 11
  • Depolama: 20 GB depolanabilir alan

Oyun haberleri hakkında hazırladığımız Teknotomy Oyun kategorisini inceleyerek daha çok bilgi edinebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu