Netflix

Yeni Netflix Filmi Azizler’in Vizyon Tarihi Belli Oldu

Yeni Netflix filmi Azizler adlı yapım normal koşullarda şu ana kadar çıkmış olacaktı. Fakat filmin vizyon tarihi pandemi dolayısıyla ertelenmek zorunda kaldı. Daha sonra ise Netflix bu merak yaratan filmi kendi bünyesine aldı. Film yakın zamanda izleyiciler ile buluşacak.

Yeni Netflix filmi oyuncuları
Yeni Netflix filmi oyuncuları

Yeni Netflix Filmi Azizler’in Oyuncu Kadrosu Nasıl?

Kadroda Masum, Kış Uykusu ve ödül almış Şahsiyet gibi filmlerde oynamış usta oyuncu Haluk Bilginer bulunuyor. Başrolde ise Avrupa yakası adlı dizi ile tanıdığımız Engin Günaydın yer alıyor. Ayrıca dizide; Binnur Kaya, İrem Sak, Okan Yalabık, Fatih Artman, Öner Erkan gibi hepsi kendine has ve oldukça başarılı oyuncular yer alıyor.

Yeni Netflix filmi oyuncuları
Yeni Netflix filmi oyuncuları

Azizler Filminin Yönetmenleri

Durul ve Yağmur Taylan kardeşler Türk sinemasında başarı sağlamış iki önemli yönetmeni bu yapımda görüyoruz. Taylan Biraderler olarak bilinen ikili daha önce Küçük Kıymetler ve Vavien filmlerinin ayrıca Vatanım Sensin ve Muhteşem Yüzyıl gibi oldukça beğenilmiş ve reyting almış dizilerin yönetmen koltuğunda bulundular.

Azizler Filmin Konusu Ne Olacak ?

Film tür olarak dram ve komedi karışımı bir yapıya sahip. Konusu ise gençlik yıllarının yavaş yavaş sonuna yaklaşan Aziz gençken kurmuş olduğu hayalleri gerçekleştiremeyecek olduğunu düşündüğü için bunalıma girer. Bunun üstüne 4 yıllık ilişkisinden sıkılır ve kız arkadaşından ayrılır. Aziz’in en büyük hayali ise yepyeni bir hayat kurmaktır. Aziz bu düşünceler ile kafasını meşgul ederken karşısına hayatını değiştirebilecek bir fırsat çıkar. Tek sorun ise herkese yalan söylemek zorunda kalacağıdır. Aziz bu teklifi kabul eder ama söylediği yalanlar başına dert olmaya başalar.

Film Ne Zaman Yayınlanacak

Yeni Netflix filmi Azizler 8 Ocak 2021 tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

Haberlerden anında haberdar olmak için Teknotomy güncel kategorisine bakabilirsniz

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu