Android

Yeni Nokia 5.4 Geliyor

NokiaPowerUser tarafından yapılan açıklamalara göre HMD Global, Nokia 5 serisine yeni bir model eklemeye hazırlanıyor. Nokia 5.4 ismiyle piyasaya gelmesi beklenen akıllı telefonun sistemsel özellikleri ilk defa bugün ortaya çıktı.

Nokia 5.4 Özellikleri Nelerdir?

Nokia 5.4 Geliyor
Nokia 5.4 Geliyor

NokiaPowerUser’ın söylediği habere göre Nokia’nın ekranı delikli bir şekilde olacak. Akıllı telefonun ekranı kısmında 6,4 inçlik bir boyutu olacak. 4 GB RAM + 64 GB depolama alanı ya da 4 GB RAM + 128 GB depolama alanı olarak iki farklı şekilde satışa sunulacak.

Telefon en başta mavi ya da mor olarak iki farklı renk seçeneği ile birlikte piyasaya çıkacak. Ancak telefon piyasaya çıktıktan sonra renk seçenekleri sadece bunlar olmayacak. Söylenenlere göre Nokia, telefonu çıkardıktan sonra yeni renkler ile birlikte telefonu satışa sunacak. Telefonun sistemsel donanımsal kısmı hakkında şu an için kimse tarafından bir bilgi verilmedi.

Son olarak sızıntılara göre HMD Global, yeni çıkacak olan bu telefonu çıkış tarihinden daha erken bir süreçte halka açmayı planlıyor. Ek olarak söylemek gerekirse telefonun nasıl bir fiyat etiketiyle çıkış yapacağı kimse tarafından bilinmiyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu