FırsatlarOyun

Yeni Ryzen İşlemci Alanlara Far Cry 6 Bedava!

Geçen günlerde AMD, son kampanyasını sessiz bir şekilde yayınlamıştı. 20 Ekim tarihinden itibaren, AMD Ryzen 9 5950X, Ryzen 9 5900X veya Ryzen 7 5800X ryzen işlemcilerinden birini satın aldığınızda, Ubisoft’un yakında çıkacak olan açık dünya destanı Far Cry 6‘nın ücretsiz bir kopyasına sahip olabileceksiniz.

Ryzen İşlemci
AMD Ryzen İşlemci : Far Cry 6

Oyunun dijital bir PC kopyası olacak ve tahminen Uplay platformu için anahtar kodu verilecek. Pakette ayrıca Far Cry 6 için birkaç özel görünüm veya silah içeren “oyun içi öğeler” de mevcut.

Ayrı bir “Kazanmak İçin Donan” promosyonunun bir parçası olarak, Ryzen 9 3950X, Ryzen 9 3900XT veya Ryzen 7 3800XT satın alarak aynı Far Cry 6 kopyasını (aynı tarihte başlayarak) kazanmanız mümkün.

Far Cry 6’yı hala duymadıysanız, oyunun ilk sinematik fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Şimdiye kadar duyduklarımıza göre, alışılmış bir Far Cry hikayesi olacak. Bu oyun, oyuncunun karizmatik bir kötü adamla karşı karşıya geleceği tropikal bir ortamda geçen açık dünya birinci şahıs nişancı oyunu olacak.

Bu sefer büyük kötü, Breaking Bad’deki Gustavo Fring rolündeki fantastik performansıyla ünlü Giancarlo Esposito.

Amd’nin yapmış olduğu kampanyaya bu linkten kolayca ulaşabilirsiniz.

İşte Ryzen İşlemci Aldığınızda Ücretsiz Oynayabileceğiniz Far Cry 6 Fragmanı

Ryzen İşlemci Alanlara Far Cry 6 Ücretsiz

Daha fazla oyun haberleri okumak için Teknotomy Oyun sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu